Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbhnjmk,ujhntyjuki

18 lat i drugi miesiac ciazy!!zapraszam mlode mamy!:)

Polecane posty

Gość gbhnjmk,ujhntyjuki

Witam! jestem ze swoim partnerem juz od dwoch lat, dwa miesiace temu przypadkowo wrecz dowiedzialam sie ze jestem w ciazy...wiadomo pierwsza rekacja to byl placz i co ja teraz zrobie:) ale to chwilowe poprostu przestraszylam sie straconej mlodosci, rozstepow, tycia itp moj partner wrecz oszala jak sie dowiedzial z radosci:) co chwile kupuje mi zdrowe rzeczy soczki itp oczewiscie zaczelam przyjmowac kwas foliowy, krem na rozstepy zdrowo sie odzywiam i cwicze troszke pracowac pracuje moj partner tez mieszkamy razem ale na gorze u jego rodzicow lecz po swietach wyprowadzka:) mam nadzieje ze to wszystko sie jakos ulozy, niezaluje tego ze jestem w ciazy tylko mam straszne humorki naprawde okropne czasami mi sie wydje ze waze 1000 kg a nie 46 ;P czy ktoras z was zaszla tak wczesniej w ciaze??zalujecie??jak sie potoyczlo wasze zycie?? pozdrawiam serdecznie ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
dodam jeszcze ze wczesniej rok temu poronilam i sie strasznie boje mam mnostwo obaw a niestety niemam kogo sie radzic poniewaz z matka niemam dobrych kontaktow, od prawie dwoch lat z nia niemieszkam utrzymuje sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titiiiiii
przegrałaś życie tylko jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
w wieku 18 lat traci sie dziewictwo, a nie rodzi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
niesadze:) ale dzieki za opinie:) ja nie z tych co swieci dupa na dyskotekach za coraz to innym frajerem;) nie w glowie mi wieczne balety i kac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
kiedys dziewictwo tracili i w wieku 14 lat a 15 sie chajtali;) pytam o mlode mamy a nie o wasze opinie jedni maja priorytety zeby jak najdluzej byc samemu pracowac/uczyc sie bawic a inni zakladaja rodziny usunac nieusune mimo iz w uk mam taka mozliwoc juz pokochalam te malenstwo ja nigdy milosci od mojej matki niedostalam-wiem ze moje dziecko dostanie ja odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
przypadkowo wrecz dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. ? Nie wiesz jak sie zabezpieczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
u 14 lat a 15 sie chajtal kiedys zyli 30-40 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
wiem jak:) to bylo planowane staralismy sie ze tak powiem rok bez antykoncepcji i zero ciazy i stwierdzilismy ze jak bedzie to bedzie tknelo mnie cos poszlam po test a tam pozytywny oczewiscie plakalam bo to byl szok, ze rok nic a tu nagle przestalam o tym myslec i jest wkoncu:) myslalam ze zjawi sie troszke pozniej, ale niezaluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
mialam straszne problemy po kilka miesiecy zero okresu albo napady krwotoku myslalam juz ze mam cos nietak z plodnoscia a wy zamiast gratulowac jedziecie, ale tylko tego mozna sie na kafe po ludziach spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalbena
Źle trafiłaś. Jak masz 18 lat to jesteś dzieciakiem i smarkulą. Jak piszesz, że chcesz dopiero koło 30tki mieć dziecko to nazwą cię idiotką, bo już w w wieku 22 lat powinnaś mieć, bo ci się jajeczka zestarzeją. Ja urodzilam w wieku 19 lat ale oddałam dziecko, drugie mam z innym partnerem - urodziłam jak miałam 36 lat. Podziwiam cię, bo ja nie miałam wtedy odwagi zatrzymywać dziecka, a że byłam puszysta, to dowiedziałam się w 7 miesiącu o ciąży i już nie chciałam usuwać (bo do 4 msc- ok, ale potem już dziecko prawie). To nie jest forum dla ludzi. Ja tutaj bydło widuję, ostatnio nawet w dziale (o zgrozo, ostatnie tematy!) gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, że to prowokacja bo normalnie jakby to napisała siostra mojej znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
narazie lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhnjmk,ujhntyjuki
kalbena-masz racje i dziekuje za slowa mam nadzieje ze jestes szczesliwa:) ja spadam do pracy papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
dziecko powinno sie miec miedzy 23 a 33 rokiem życia Każda inna data to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ;) nie przejmuj sie trollami co piszą że zmarnowałaś sobie młodość,ja sama urodziłam mając nie całe 20 lat :) faktycznie na początku sa obawy.Smaruj sie kremami na rozstepy ja ro robiłam ale nie dość dobrze bo w kilku miejscach je jeszcze mam. Mimo swojego wieku widać że dojrzała z Ciebie osoba.Jedz zdrowo nie odmawiaj sobie niczego,jak Ty bedziesz szczęśliwa to maluszek również a w uk z tego co wiem jest lepsza opieka w szpitalu przy porodzie to nie przeżyjesz horroru jak ja w państwowym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalbena
Ja nie żałuję, bo Karol był planowany i jest super dzieciakiem. Urodził się tuż przed Nowym Rokiem 5 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxxx
jak ktoś ma dziecko przed 20-tką to tylko przez wpadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ona jest w ciązy jest szczęsliwa więc nic wam do tego jadowite żmije!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75914174
faktycznie owod do dumu i zakladania tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Rok temu poroniłaś czyli starałaś się o dziecko jak miałaś 16 -17 lat? Naprawdę jesteś gotowa na dziecko w tak młodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
A dlaczego jadowite żmije? Fajnie, że jest szczęśliwa i chce to dziecko ale nie dziw się, że ludzie są zdziwieni kiedy jakaś 17latka pisze, że jest w ciąży z planowanym dzidziusiem..to nie jest normalne, że nastolatki rodzą dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że dzieczyna nie chce ciąży usunać i bedzie je kochać a że jest młoda to może i lepiej szybciej organizm się zregeneruje i ma dziewczyna więcej energi niż 30 ;) jest szczęśliwa i widać że trzeźwo myśli i napewno da maluszkowi ciepło a wy żmije sie czepiacie cokolwiek by napisała to znajdziecie powód by ją zjechać żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to najbardziej denerwują ludzie którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, ale ok :) To są tzw. trolle, które mimo iż same są nieszczęśliwe i żałosne (widać po całodziennym przesiadywaniu na kafeterii) to jadą po młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×