Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAsmazka

28 lat- skutki uplywu czasu.....

Polecane posty

Gość ZAsmazka

Czesc, chcialabym zapytac moje rowiesnice o skutki uplywu czasu-Ja niestety zauwazylam juz zmarszczki pod oczami jak sie usmiecham- niestety dosyc spore, wychodzi mi tzw. worek pod okiem kiedy jestem zmeczona, niestety szyjka ma juz kilka niepozadanych obreczy a poza tym to raczej nie daja mi moich lat, moj narzeczony jest mlodszy o 2 lata, dzieci brak a figura szczupla- 55 kg przy 170. Przyznam,ze uplyw czasu mnie przeraza i szukam sposobu na walke z nim a jak jest u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 70 chorą tarczycę
i 37 lat, zmarszczki mało widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 28 latale jedyne co mam z niechcianych rzeczy to jedna zmarszczusia na czole.Nie mam kompleksów chyba że nawracający łupież .Mierzę 175cm i ważę 51 kilo ciągle tak ważę.Dorobiłam się trójki dzieci i niemam nic dosłownie czego mogłabym sie uczepić.A i nie odchudzam sie nigdy tego nie robiłam ,bo wszystko spalam jak piec.Nawet rozstępów po ciążach nie mam.Taka już jestem zbudowana chyba ,że narazie mnie czas nie chwyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isska29
również boję się upływu czasu na mojej skórze. Używam różnych kremów, maseczek -jednak te zmarszczki na czole i koło oczu - straszne. Nie mam męża ani dzieci niby wszystko jeszcze przedemną a jednak kreski na mojej twarzy mówią że ten najlepszy czas już minął - jakie to niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może rytuały tybetańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoola-koola
bez przesady przeciez zawsze mozna sobie botox strzelic u doktora Widerkiewicza i wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAsmazka
a najgorsze , że mi piersi już do zupy pdadją mini na wiosnę też nie załoze bo mi spod mini piersi wystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×