Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 jaayttra

30lat i Sztuczna Szcz臋ka...Czy to wstyd?

Polecane posty

Go艣膰 jaayttra

?? Zeby...moj koszmar Az wstyd sie przyznac,ze w w wieku 30lat bede nosic sztuczna szczeke.Wyc sie chce 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie patologiczna twarz
Zaden wstyd :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lilobaj
Mo偶e implanty...Ale to chyba dos膰 sporo kosztuje...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yturturtur
koorwa, wstyd jak chooy :o a my艣la艂a艣 o implantach czy za drogie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
zale偶y co jest tego powodem. Je艣li wypadek np. samochodowy i straci艂a艣 z臋by, je艣li Ci臋 kto艣 napad艂 i wybi艂 (chocia偶 rzadko zdarza si臋 by wszystkie)... to to jest przykre. Je艣li sama doprowadzi艂a艣 do tego, by Twoja szcz臋ka znalaz艂a si臋 w takim z艂ym stanie - to wstyd. Cholerny wstyd, by w dzisiejszych czasach nie my膰 z臋b贸w, nie chodzi膰 do dentysty i nie dba膰 o sw贸j u艣miech.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w tym wieku troch臋 przegi臋cie ja prawdopodbnie bede mie膰 2 implanty ,ale tez mam z臋by strasznie sprochnicowane i wydaje maj膮tek .Wczoraj by艂am u dentysty i za jednego z臋ba (zwyk艂e leczenie -ale duzo prochnicy ) wydalam 280zl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wrednamalpaa26
a ja bym chcia艂a mam takie okropne z臋by 偶e szok i do tego wol臋 rodzi膰 dzieci ni偶 i艣膰 do dentysty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yturturtur
koorwa, wstyd jak chooy :o a my艣la艂a艣 o implantach czy za drogie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaayttra
ile macie lat i jak wasze zeby?,piszcie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaayttra
ile macie lat i jak wasze zeby?,piszcie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie przejmuj sie............
ja mam 36 lat. mam 2 mostki i 3 koronki i potrzebuje nastepne 8 koronek. juz jako dziecko mialam brzydkie zeby. Takie wyrosly:-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
brzydkie z臋by, wi臋c lepiej je wyrwa膰? O z臋by trzeba dba膰! To, 偶e "spr贸chnicowane", to znaczy, 偶e 藕le o nie dbasz! Krzywe z臋by psuj膮 si臋 szybciej, bo szczoteczka nie dociera wsz臋dzie i 艂atwiej osadza si臋 kamie艅 w "szczelinach" i "krzywiznach". Nici dentystyczne to (o zgrozo) rzadko艣膰 w stosowaniu w Polsce. P艂yn do p艂ukania? Coraz cz臋艣ciej, jednak daleko nam do idea艂u - info z gabinetu dentystycznego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ty sie nie madrzyj
bo gowno wiesz ta z gabinetu dentystycznego :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaayttra
nie stac mnie na implanty:o Chodzilam do dentysty,staralam sie o nie naprawde dbac,ale sa strasznie kruche,ostatnio czworka polamala mi sie na platkach kukurydzianych,siodemka pekla na bulce,no masakra po prostu:( Na dole nie mam siodemek i osemek,u gory jednej czworki,piatka i szostka pewnie za niedlugo sie polamia bo juz czuje ze sa slabe,a po drugiej stronie brakuje 5i6stki:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaayttra
nie stac mnie na implanty:o Chodzilam do dentysty,staralam sie o nie naprawde dbac,ale sa strasznie kruche,ostatnio czworka polamala mi sie na platkach kukurydzianych,siodemka pekla na bulce,no masakra po prostu:( Na dole nie mam siodemek i osemek,u gory jednej czworki,piatka i szostka pewnie za niedlugo sie polamia bo juz czuje ze sa slabe,a po drugiej stronie brakuje 5i6stki:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie przejmuj sie............
nie przejmuj sie. sluchaj ja jako dziecko dostawalam mase lekarstw i od tego wedlug dentystow wyrosly mi sprochniale zeby. No i co zrobisz? Nic. 1 i 2 przednia zlamaly sie jak mialam 10 lat i dalej tak poszlo z innymi. Tylko ja sobie nie dam zrobic tak szybko sztucznej szczeki tylko mam mostki i koronki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
wyra藕nie by艂o napisane - info z gabinetu, a nie, 偶e ja mam gabinet :) nie m膮drz臋 si臋, tylko m贸wi臋 prawd臋, a to boli :) Owszem, zdarzaj膮 si臋 z臋by "trudne", ale to nie jest wcale takie cz臋ste, jak niestety brak higieny, kt贸ry prowadzi do tak fatalnych skutk贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ty sie nie madrzyj
no i mowie ze gowno wiesz :-O ze z braku higieny to sie ucza juz dzieci w przedszkolu i chyba kazdy o tym wie. a truden zeby zdarzaja sie czesciej niz myslisz i stul jape jak nie masz nic madrzejszego do powiedzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
a ty sie nie madrzyj - poziom kultury niczym poziom jamy ustnej? :P niestety dla Ciebie, mam kontakt z wieloma stomatologami i potwierdzaj膮 to, co za nimi tu pisz臋. Bo wiele s艂abych z臋b贸w wynika ze z艂ej diety i z艂ego stylu 偶ycia. Kiedy ostatni raz usuwa艂a艣 kamie艅?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ty sie nie madrzyj
posluchaj mnie gowniaro, to co ty tutaj wypisujesz to kazdy glupi wie. A o moj kamien to Ty sie nie martw ! Nie mieszkam w PL i mam doskonala opieke medyczna jak i fantastycznego dentyste. Wiec powtarzam: gowno wiesz !Gdyby w Polsce ludzie nie musieli tyle sami placic za zabiegi detystyczne to i wiecej ludzi mialoby porzadne zeby! Ja mieszkam w kraju w ktorym Panstwo zapewnia standardowe zabiegi jak i n.p usuwanie kamienia za co placic nie musze itp. Wiec idz i madrzyj sie gedzie indziej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kjarr222
problem lezy gdzie indziej a co powiesz na to?... Zdrowa dieta,w ogole zdrowy styl zycia,czeste wizyty u stomatologa,a zeby mimio tego i tak sa slabe?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i co z tego,
To nie wstyd, wstydem jest mie膰 okropne z臋by, a nie sztuczn膮 szcz臋k臋. Fakt, m艂oda jeste艣, ale nie r贸bmy z tego dramatu, pomy艣l o ludziach z nieuleczaln膮 chorob膮, a Ty po prostu b臋dziesz mia艂a sztuczn膮, ale za to zadban膮 szcz臋k臋. Ja mam ponad 30 lat, z臋by zawsze by艂y moim kompleksem, cho膰 inni m贸wi膮 偶e wcale nie s膮 z艂e. Z natury s膮 nie艂adne, ale nie mam 偶adnych dziur, s膮 poleczone. Mam te偶 implanta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
a ty sie nie madrzyj - o rany :) ile jadu i z艂o艣ci :) my艣lisz, 偶e to, i偶 nie mieszkasz w Polsce to jest jaki艣 argument? Nie dla mnie. Do swoich koleg贸w innych narodowo艣ci te偶 si臋 tak zwracasz jak do mnie? Nie? Wsp贸艂czuj臋 kompleks贸w :) kjarr222 - jak pisa艂am, zdarzaj膮 si臋 z臋by "trudne". i co z tego - oczywi艣cie, 偶e wstydem jest mie膰 zaniedbane z臋by, jednak naprawd臋 czasem trzeba o nie zadba膰 偶eby jak najd艂u偶ej mie膰 swoje z臋by!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ty sie nie madrzyj
to ze nie mieszkam w Polsce to argument tak. Bo zeby autorki nie zniszczyly sie z braku higieny, zlego odzywiania etc tylko z braku odpowiedniej opieki stomatologicznej. Bo tu gdzie ja mieszkam nie znam nikogo kto by w wieku 30 lat mial juz sztuczne zeby ale tylko dlatego poniewaz tu sie leczy profilaktycznie i to od dziecka i zabiegi standardowe oplaca Panstwo. A tego wlasnie w Polsce brak!Dlatego ludzie zaniedbuja zeby i tyle w temacie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
nie zgodz臋 si臋 z Tob膮. W jakim kraju 偶yjesz? W Polsce nie ma nacisku i wpajania od dziecka, 偶e o z臋by trzeba dba膰! Ludzie zaniedbuj膮 z臋by, bo nie s膮 nauczeni regularnie ucz臋szcza膰 na przegl膮d jamy ustnej. I nie ucz膮 tego swoich dzieci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kjfsnjngj
problem lezy gdzie indziej -- gowno widzialas gowna wiesz, spadaj madralo do swojego gimnazjum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problem lezy gdzie indziej
kjfsnjngj na szcz臋艣cie omin膮艂 mnie ten tw贸r polskiej edukacji i szko艂臋 ko艅czy艂am w starym systemie :) Czepiacie si臋 mnie, bo m贸wi臋 prawd臋 :) Niestety, Polacy o swoje z臋by nie dbaj膮 dostatecznie i st膮d wiele problem贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 farawayfromhome
mie膰 brzydkie z臋by, albo co gorsza nie mie膰 ich wcale to jest moim zdaniem wi臋kszy pow贸d do wstydu. Ale jest i tak, 偶e je艣li proteza jest wykonana przez dobrego specjalist臋 to w zasadzie nie wida膰 wi臋kszej r贸偶nicy, czy z臋by s膮 sztuczne. A tak przy okazji znacie dobrych protetyk贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 viglinna
mnie wkurwiaja me brzydkie choc zdrowe zeby -ale nie stac mnie na chocby 1 implant- wyc sie chce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak te偶 jest, 偶e natura nas nie rozpieszcza i mimo naszych stara艅 to pi臋knych z臋b贸w nie mamy. A co do protetyk贸w to moim zdaniem jedn膮 z lepszych specjalistek w tej dziedzinie jest dr Kuczy艅ska z Krainy U艣miechu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×