Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pupusia

BAJKOWE PRZEDSZKOLE- RASZYN!

Polecane posty

SZUKAM OPINI O BAJKOWYM PRZEDSZKOLU W RASZYNIE! MOŻE KOGOŚ DZIECIĄTKO TAM CHODZI! BĘDĘ WDZIĘCZNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna mama
Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, posłałam tam dwoje dzieci i najprawdopodobniej dzięki temu podostawały się do dobrych szkół. Młody zespół, kameralnie, niedrogo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre przedszkole, jak chcesz tam posłać swoje dziecko to z czystym sumieniem polecam. Mają ładny dom, fantastyczny ogród, dobre posiłki i fajną kadrę z którą można się normalnie porozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przedszkola
czy ktoś się jeszcze wypowie? szukam przedszkola w raszynie dla córki od niedawna tu mieszkamy kogos dziecko tam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhvgcvgfdxf
to dziwne bo już na wszystkich stronach jakie czytam o tym przedszkolu wszędzie jest ta notatka co powyżej! słowo w słowo. ja również się zastanawiam nad tym przedszkolem. wiecie coś jeszcze? moze wypowiedzą się mamy których dzieci tam chodzą? z jedną rozmawiałam i jest zadowolona zarówno ona jak i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binia44
Ja byłam osobiście i wrażenie odniosłam słabe. Pani wcale miła nie była i same frazesy z rękawa sypała, jakoś tak klaustrofobicznie i ponuro, ten plac dla dzieci nijaki jakiś, zupełna klapa jak dla mnie. Marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da.nce.
Zabrałam dziecko z tego przedszkola po około pół roku, na szczęście miałam taką możliwość. Baaardzo nie podobało mi się podejście wychowawczyni ; była surowa i wrzeszczała na dzieci (np. kiedy nie miała pojecia, że juz jestem za drzwiami i wszystko słyszę ). Kiedy natomiast widziała, że jestem robiła się milusia i nagle interesowała się dziecmi. Naprawdę denerwujący był to klimat. Na dodatek słyszałam naogół, że córka ' jest niegrzeczna' ale nie bardzo bylo wiadomo co takiego robi, bo pani mówiła o jakiś ogólnikach ( praktycznie żadnej pochwały ani jakis ciekawych rad). Mnie miała chyba za jakąś ćwierć - inteligentną, ponieważ zawsze negowała moje poglądy sugerując, że ona wie lepiej bo tyle lat z dziecmi pracuje i ma doswiadczenie; nawet raz nie udało nam się odbyć konstruktywnej rozmowy, słabieńka współpraca. Moim okiem ( równiez pracuję z dziećmi) traktowała dzieci schematycznie i naprawde mało się w nie wczuwała. Zatrucia pokarmowe i różne inne choróbska tak często nękały córeczkę, że zmieniliśmy jej przedszkole. Jest o wiele lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhvgcvgfdxf
dzięki dziewczyny za opinie a jesli można wiedzieć jak miały na imię te panie? bo jak byłam to naprawde sprawiały wrażenie miłych i chodzi mi o najmłodszą grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhvgcvgfdxf
na jesiennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kasy placicie!
ile płacicie za to przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palusia_______
podłączam się pod temat chce tam zapisać dziecko ile płacicie za przedszkole? może są tu mamy których dzieci tam chodzą? napiszcie coś o tym przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłabym o podanie imion tych Pań, które niejako tak się zachowują? o ile wiem zmieniła się kadra. jedna z Pań gra na pianinie dzieciom z tego co słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka bardzo nie chciała tam chodzić, nie podobało jej się. Natomiast w innym przedszkolu zupełnie zmieniła zdanie i polubiła chodzenie do przedszkola. Jedna z Pań taka w okularach ze starszej grupy faktycznie pokrzykuje na dzieci i nie jest zbyt miła, więc potwierdzam zdanie którejś z mam na ten temat. Uważam, że cena jest zbyt wysoka do oferowanych usług a co do placu zabaw to większość miejskich placyków zabaw jest ładniej zrobiona. Następnego dziecka bym tam z pewnością nie zapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja posłałam swoje dziecko do tego przedszkola i bardzo bylan zadowolona. Pani dyrektor super, otwarta na.potrzeby dziecka, fajna nauczycielka taka ruda z kreconymi wlosami, dziecko uśmiechniete wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PUPUSIA... :P OMG.. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestm bardzo zadowolona z przdszkola chociaz moje dziecko chodzi tam od niedawna. panie sa przesympatyczne potrafia rozmawiac i wytłumaczyć .Ale jest jedna taka pani z grupy średniej,która krzyczy na dzieci i szarpie nimi. ogólnie jest taka głupkowata i dziwna troche. I nie chciałabym zeby nauczała moje dziecko i w przyszłości tez nastepne. Wiekszosć rodziców ma podobne zdanie. Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszekerka
super przedszkole mój syn chodził do niego 3 lata wszyscy byliśmy z niego bardzo zadowoleni próbowaliśmy go przenieść go do państwowego po miesiącu wróciliśmy do bajkowego bardzo bardzo polecam Zbyszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bajkowym nic nie słyszałam, ale jeżeli mogę dorzucić swoje pięć groszy, to radziałbym się zastanowić nad Moim Przedszkolem w pobliskich Dawidach Bankowych. Wiem od przyjaciółki, że to przyjazne dla dzieci miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama6
Nie polecam tego przedszkola. Na początku oczywiście wszystkie panie są bardzo miłe, włącznie z panią dyrektor. Niestety potem okazuje się, że nie wszytsko wygldąda tak dobrze. Jedna z pań opiekunek ( nie wiem jak inne bo moje dziecko było w grupie pod jej opieką) krzyczy na dzieci. Moje spokojne dziecko po miesiącu chodzenia do tego przedszkola zaczęło budzić się w nocy z krzykiem i nie chciało tam chodzić. Syn mówil, że pani krzyczy i stawia go do kąta. Synek powiedział także, że pani pociągneła go za włosy. Faktycznie 2 razy byłam świadkiem krzyku na dzieci (pani nie wiedziała, że jestem przy budynku przedszkola, bo nie zdązyłam jeszcze zadzwonić domofonem. Oczywiście zabrałam dziecko z tego przedszkola jak tylko zorientowałam się, że dzieje się tam coś niedobrego. Co ciekawe do przedszkola, do ktorego zapisałam synka potem dziecko chodziło bardzo chętnie z niespokojne noce się skończyły. Drodzy rodzice, jako mama, jestem wrażliwa na dobro dzieci, nie tylko swoich - Uważajcie na to przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×