Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna536

biżuteria pomóżcie

Polecane posty

Gość Anna536

Ja raczej nie noszę biżuterii, ograniczam się jedynie do drobnej bransoletki ze srebra z cyrkoniami (za 70 zł). Ale nie dlatego tutaj piszę. W sieciówkach można spotkać wiele sztucznej biżuterii imitującej prawdziwą, która wygląda prawie tak samo. W sumie fakt gdybym lubiła dużo błyskotek to za te 70 zł mogłabym sobie kupić bardzo dużo naszyjników i bransoletek, ale ja się muszę czuć "luksusowo", wiedzieć, że biżuteria, którą mam na sobie jest wykonana z jakiegoś kruszcu a nie z jakiegoś dziadostwa za parę złotych. Może macie tak samo? Dajcie znać. Ale moje pytanie, czyli to do czego zmierzam jest takie jak można odróżnić biżuterię sztuczną od prawdziwej? Wiadomo, że biżuteria sztuczna jest tańsza, ale nie zawsze bo zdarzają się oszuści i właśnie dlatego o tym piszę, nie mówię już o tym, że ta sztuczna z czasem czerniej bo wtedy zwykle już jest za późno po ewentualnym fałszywym zakupie. Słyszałam o sztuczce z magnesem, ale pewnie to też się da jakoś obejść. Macie jakieś swoje sposoby na odróżnienie "biżuterii sztucznej" od prawdziwej? Z góry dziękuję za pomoc :) :) :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebrną lub złotą biżuterię kupuję tylko w specjalistycznych sklepach. Sztuczną w dwóch ulubionych, bo mają oryginalne wzornictwo i bardzo dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dziewczyna mogę powiedzieć, że biżuteria to coś co kocham w sumie zawsze muszę coś założyć bo czuje się jakoś nieswojo ;p ostatnio właśnie kupiłam piękne kolczyki z perłą www.Topsilver. pl dlatego jeśli kochasz srebrną biżuterię to z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×