Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Celem małżeństwa dla przecietnej Polki jest skok na kase faceta.

Polecane posty

Gość gość

Spisujcie panowie intercyzy przed slubem radze wam, zwlaszcza z krowami co podejrzewacie ze wychodzą za mąż sie z wami tylko dla kasy :) prawdziwa kobieta kocha dla milosci i charakteru a nie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta nie będzie utrzymywać całej rodziny sama i faceta lenia, co liczy na to, a przypadki takich pasożytów psedo-mężczyzn znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
jak bede sie zenił z "z krowa co podejrzewam ze wychodzi za mnie tylko dla kasy" to mam podpisac intercyze. Raczej takiej bym nie brał. Nie uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy facet nie bedzie utrzymywał kobiety-lenia sam bo jak doopy nie daje to wypad za drzwi domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ten najwiekszy oszołom malwersant kosicoła katolickeigo złodziej z qrwfa matarialkistoko msie odezwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa kobieta kocha dla milosci i charakteru a nie pieniedzy xxx racja brachu, lecz 90% polek to tepe qrwy co leca na kase , a potem po poł roku przylatuja na cafe ze ich facet nie umie zrobic zakupow lub obiadu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo to wspólnota duszy i ciała, a także łoża i stołu. Nigdy nie wyjde za mąż za lenia i nieroba, co by mi w domu nie pomagał a na pewno bym go nie utrzymywała. Co innego jakby stracił pracę ale nie tak, że do pracy nie pójdzie bo mu się nie chce a znam takie kobiety co tak robią, by byle jakie gacie w domu mieć. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trafiłeś autorze. Ja odeszłam id swojego. Pieniadze mu do łba strzeliły. Przy rozwodzie zaznaczyłam, ze nie chce nic, żadnego podziału majątku, tylko swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
A ja wyszłam za biedaka choć w domu muałam wszystko.T eraz sama na niego i na dzieci zapierniczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polek ma wiecej kasy od and autora nieudacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polek nie umie w zyciu sobie poradzic finansowo bez faceta taka prawda pajacu powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najżałośniejsi są tatusiowie co na WŁASNE dziecko nie płacą alimentów, albo pracują na czarno, czy zatajają dochody. Nie rozumiem takich gnojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego sa tabletki albo skrobanki aby takich syt nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoki dyskutujecie zpsychopata ?:Dhaha derucjie sobie czuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nigdy bym dziecka nie usunęła bo to grzech i morderstwo.Kocham je najbardziej na świecie i zarabiam i radze sobie lepiej niż moj chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Widać że to psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie wyskrob te resztki ptasiego móżdżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrobanka jest dla takich szmat jak ty tępe dziunie co tabletek nie potrafi łyknąc po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty h.. ju o których tabletach piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raczej dla takich jak twoja matka żeby nie rodziły sie takie psychole jak ty.Czemu jej tego nie powiesz ,nie zapytasz czemu cie nie wyskrobała?Te dzieci są żywcem rozrywane nawet w 5 miesiącu fajnie byś miał nic by cie to nie bolało parszywy buraku#!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O twoich na mózg piszę lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 55 z lafirynadami to ty się h..ju zadajesz. zrób sobie test na hiv i weneryka, bo w mózgu masz papkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie zrob bo masz syfa w ci/pie co juz do mózgu przeszedł i ci kisiel zrobił pod czaszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze, że nie zamierzam wychodzić za mojego faceta, jeszcze by mnie ktoś osądził, że prowadząc swój ośrodek i tak lecę na jego kasę, chociaż zarabiam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiacie sie mezczyzn, ze nie chca byc wykorzystywani a zastanowcie sie czy chcialybyscie takiego pantofla i ciecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22,01 Idź sobie zwal do p****la h...u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz 90% polek to tepe qrwy co leca na kase nazywanie q..mi kobiet z którymi nie spałeś i którym za to ni płaciłeś jest przejawem prymitywizmu i zwykłej gówniarzerii Oczywiście dopuszczam mysl, że miałeś kiepskie dzieciństwo i beznadziejna matke, ale po co to tak zaraz przenosić na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaa jestem
Ale wyzwiska,ludzie!!!!!!to juz rynsztok sie robi! Jak można kobietę krowa nazwać!!!Puszysta pani,przy kości,grubej kości,pączuszek itd ale krowa!skandal.A tak w ogóle to pan z forsa ma wymagania,"krowy"nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jestescie głupie krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×