Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda22****

co sądzicie o tej sukience

Polecane posty

Jak dla mnie to zero klasy, zero jakiegoś szyku. Sukienka nie musi być długa, żeby wyglądać stylowo - ale wstawki z pseudo skórki czy klamerki tego rodzaju nadają się tylko dla panienek przy drodze ;) Poszukaj na areyoufashion.pl albo sklepy typu Bershka, Zara, Promod Piękna i tania biżuteria (kolczyki, naszyjniki, zawieszki Swarovski itp.) poniżej 10 zł! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25317616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż muszę to napisać
sukienka brzydka i mało elegancka kobieta ma poza tym okropny tapir. już sama stylizacja modelki zniechęca do zakupu sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych tapirach wszystkie stroje wyglądają jak ubrania dla dziwek. Kto wpadł na takie stylizacje? Co do sukienek - gdyby "modelkom" zasłonić głowy to ta druga mogłaby przejść na randkę ze śniadaniem. Ale generalnie szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie myślę że na tych modelkach te sukienki tak wyglądają :P "oszukaj na areyoufashion.pl albo sklepy typu Bershka, Zara, Promod" śmieszna jesteś :P przecież w tych sieciówkach też się znajdą tandetne wyuzdane ciuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda22****
ja mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anex900
Bardzo ładna ta z dodatkiem ekoskórki. Sama chętnie bym kupiła, ale akurat teraz z kasą ciężko, a nie potrzebuję sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×