Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrug

cwicze a mimo to tyje co robic mam 15 lat

Polecane posty

witam mam problem staram sie schudnac staram sie po prostu mniej jesc, od jakiegos czasu tez do tego cwicze, nie na silce ale robie street workout dolaczylem do miejskiej grupy, no i tu problem jest taki ze moja waga stoi w miejscu kompletnie, czuje sie silniejszy lepsza kondycja itd ale waze nadal tyle samo, sylwetka moze sie poprawila minimalnie. czy to jest normalne czy moze cos robie zle czy cos mi jest bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dlugo cwiczysz? jak intensywnie? ile jesz? wiecej konkretow bez tego niewiele ci powiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyny mogą być bardzo różne. Brak spadku wagi może wiązać się chociażby z tym, że spalasz tkankę tłuszczową, ale z kolei rozbudowujesz masę mięśniową - która też swoje waży, więc pozornie nic się nie zmienia. Drugi czynnik - być może jesz za mało albo nieregularnie - w takiej sytuacji organizm zaczyna “odkładać zapasy” i efekt jest odwrotny od zamierzonego. Kolejna opcja jest taka, że po prostu ćwiczysz jeszcze za mało, żeby było widać jakiekolwiek efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dziekuje uspokoilem sie ale czy jest jakies zagrozenie ze jestem chory albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co napisałeś trudno to ocenić - możliwe, że masz po prostu powolny metabolizm. Nie wspominasz o żadnych niepokojących objawach, jeśli jednak takie występują - na pewno warto skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×