Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eweeeee29

czy 2 latka umie sie bawic ''w sklep''??

Polecane posty

Gość eweeeee29

chce kupic malej mini supermarket z koszykiem na kolkach, napisane jest od lat 3, i zastanawia mnie czy inne dzieci w jej wieku potrafia bawic sie takim rzeczami? czy lepiej poczekac jeszcze rok z zakupem?? http://www.elc.co.uk/Supermarket-and-Trolley/134354,default,pd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zna
wózkiem napewno, najwyżej będzie wozić lalki, a w sklep pewnie z mamą bardziej, chyba, że umie dobrze mówić i raz jej się pokaże, będzie gadać do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeeee29
tez to samo pomyslalam, poczekam chyba jeszcze jednak ten rok z zakupem:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie dobrze kojarzy
watpie aby 2latka opgarnela sklep. takie dziecko jeszcze jest za male. 3 latek juz tak, ale mysle ze najlepszy przedzial do takiej zabay to 4-6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka ma 23 miesiące
a wózek taki sklepowy kupiłam jej juz z pól roku temu. Oczywiście wątpię, że czai temat, ale wozi misie i to tak jak się sadza dziecko w wózku w sklepie :) - twarzą do kierującego. Używamy również tego wózka jako transportera gdy ściągamy jej pranie z suszarki i córka wiezie do komody :) Moim zdaniem możesz to kupić - fajny zestaw. Najwyżej póki co nie będzie się bawiła całym zestawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że zalezy od dwulatki:0 ale prezent taki jest jak najbardziej ok! bo pewnie za chwile sie zacznie bawić jeśli teraz nie:)Ja w ToysRUs widziałam fajna oferte na asortyment do sklepu i same zestawiki takie:) http://toysrus.pl/tru-promocje/1355330407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeeee29
dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezyjakiedzieckoooq
fajny prezent! moja dwulatka ma wozek taki "ala"marketowy, kase, pieniazki, owoce warzywa! i wcale nie uwazam by byla za mala na taka zabawe bo ogarnia sklep:P tzn wklada plastikowe artykyly spozywczce do tego wozka, wozi po domu, rozklada je po calym domu w roznych miescach. Do kasy ma taki ala przyrzad do nabijania kodow i przyklada do warzyw owocow udajac ze nabija cene!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od dwulatki :) jedne dzieci w tym wieku są rozgarnięte, mówią całymi zdaniami, umieją sie bawić z innymi i dla takich dzieci zabawkowy sklep będzie ok :) a inne tylko łażą z kąta w kąt, rozwalają wszystko, gulgoczą po swojemu i wydają sie przygłupie i nie bawią sie niczym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My córce kupiliśmy pod choinkę kuchnię z wyposażeniem, a ma dopiero 16 miesięcy. Co chwila mi wyciągała garnki i łopatki z szafek więc kupiłam jej kilka takich plastikowych garnków i patelni i plastikowe jedzenie, bawi sie tym świetnie - gotuje po swojemu :D Wiele zależy od dziecka, a oznaczeniami wiekowymi na opakowaniach nie należy się do końca sugerować. Młodsza córa dostała niedawno grzechotkę od babci a tam oznaczenie 12 m + ;) Wybaczcie, ale roczne dziecko już się grzechotką nie bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×