Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smrodek

dobry DIETETYK TRÓJMIASTO??

Polecane posty

Gość kakor
gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalety Diety
Chciałabym zareklamować swoje usługi. Gabinet Dietetyczny Zalety Diety znajduje się w centrum Gdańsk, przy ul. Wały Piastowskie 1. Mieści się w budynku "Zieleniaka", w klinice Spameed. Dietetyk dojeżdża również do klienta do domu na terenie Gdańska i powiatu gdańskiego (w tym Puszcza Gdańskiego). Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową: www.zaletydiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blitka88
Ja również odsyłam do dobrego gabinetu dietetycznego: http://dietetykmedyczny.pl/ - tutaj jest kontakt. Ośrodki znajdują się w dwóch miastach: Redzie oraz Gdyni Moim zdaniem warto jest skorzystać szczególnie kiedy zauważyliśmy,że stosowana przez nas samodzielnie dieta nie przynosi nam zadowalających skutków. Dietetyk weźmie pod uwagę wiele czynników i zleci dietę dopasowaną do naszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkcja
Swego czasu chodziłam wielu dietetyków i najbardziej wkurzało mnie ich masowe podejście do pacjenta. Każdy taki sam i ta dieta jest dobra dla wszystkich ;/ Potem trafiłam na panią Monikę Górzyńską w Gdańsku www.mgorzynska.pl. Od pierwszego spotkania było widać, że przykłada się do tego co robi. Dietetyka to jej pasja i nie robi tego jedynie dla kasy. W moim przypadku była potrzebna dieta dopasowana także pod moje choroby i uporała si z tym. Teraz na bieżąco mogę się z nią konsultować i śledzić postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę na Starowiejską w Gdynii na konsultacje dietetyczne do pani mgr. Melnyczok. Z tego co widzę na stronie internetowej http://www.dietymedicago.pl przymuje też w Gdańsku w poniedziałki od 8:00 - 20:00 Polecam szczególnie pakiet z testem Food Detective.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam sports-med, www.sports-med.pl, możecie sobie sprawdzić ich metamorfozy na profilu fb. Korzystałem i trafiłem na to czego chciałem. Dieta przy moich dolegliwościach, do tego trening - ja jestem zadowolony. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemka3
Mogę polecic centrum medyczne Lifemedica ( tutaj znajdziesz kontakt: http://lifemedica.pl/specjalizacje/dietetyka/ ). Obecnie chodzę tam do dietetyka i jestem bardzo zadowolona z opieki. Wczesniej sama katowałam się wieloma róznymi dietami i nie bylam w stanie schudnąć. Dopiero dzięki wizycie u dietetyka udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Byłam syta i jednoczesnie traciłam tłuszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja serdecznie polecam panią mgr Natalię Jakób http://dietetyknatalia.pl/ Ona ma też fanpage na facebooku, znalazłam ją przez stronkę ślubną, bo tam pisze artykuły. Generalnie robi supersmaczne jadłospisy i chudnę zdrowo :) Ona zresztą sama ma doświadczenie, bo kiedyś ważyła ponad 100kg (nie pamiętam ile dokładnie, ale mówiła mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli miło, skutecznie i bez zbędnego katowania się dietami cud to tylko i wyłącznie EFEKT CENTRUM DIETETYCZNE w Gdyni. Chyba maja też swój gabinet w Sopocie też wiec mozna wybrac dogodną lokalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Pani Moniki Bożek w Gdyni. Ma mały gabinecik w centrum ale świetne podejście. Trafiłam do niej bo koleżanka mi poleciła i jestem baaardzo zadowolona. Chudnę zdrowo co tydz prawie 1 kg, zawsze dopasuje diete do moich potrzeb i co też jest ważne jest tania :) (www.monikabozekdietetyk.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaX
JA TEŻ! ;) Najlepsza dietetyczka w trójmiescie Monika Bożek! Przyjmuje w centrum Gdyni. Chodziłam już do różnym Pań i chudłam, ale u niej czuje się świetnie. przepisy przepyszne i dobrze ułożona dieta aby za bardzo się nie męczyć z gotowaniem. Dojeżdżam z Gdańska i nie mam zamiaru rezygnować z odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Gdyni
Też polecam Panią Monikę Bożek przesympatyczna i profesjonalna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu znajoma polecała mi poradnię dietetyczną czy żywienia (nie pamiętam dokładnej nazwy) w przychodni przy Aksamitnej w Gdańsku Głównym. Nie wiem czy trzeba mieć skierowanie ale na pewno przychodnia jest szczególnie wiarygodna a z reklamami i prywaciarzami może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrego dietetyka w Gdańsku lub Trójmieście to mogę szepnąć że Dietetyk Evan z www.eatmeatdiet.pl dobrze zna się na tym co robi. Odchudzanie to dla niego chleb powszedni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dietetyk to tylko twojcel.eu Ustalaja diete specjalistyczna, pasująco tylko do nas. Ale także szereg rozmow pozwala nam zrozumieć siebie i dotzrec do problemów, które sa w nas. To wazna kwestia kiedy planujemy zrzucić zbędne kilogramy. kobietki polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta880
ja tez polecam Twójcel, dieta musi byc ułożona dla kazdego indywidualnie, aby efekty zaczeły byc widoczne. A przede wszystkim trzeba zmienic rowniez swoje nawyki, przekonania i musimy miec tez dobra motywacje. A oni to wszystko nam dostarczają. na prawde odmieniłam dzieki nim swoje zycie, polecam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Monika Bożek! Przesympatyczna i ma fajne pomysły. Też ją znalazłam przez fora i schudłam już ponad 6 kg. polecam bo takich dietetyczek to ze świecą szukać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Sz
JA polecam Pania Maje Lewandowska z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItajcie, Polecam poradnię dietetyczną EatMeatDiet z Gdańska (www.eatmeatdiet.pl). Fantastyczny dietetyk - profesjonalista w każdym calu. Zna się na rzeczy. Mnie pomógł schudnąć, moja mama leczy się u niego na Hashimoto. Bardzo przystępne ceny. Naprawdę szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkametka89
Ja miałam juz 5 roznych dietetykow, rozne diety, i cuda z netu. Jak chodzilam do dietetyka to chudlam. Diete skonczylam i od nowa gruba. Byl czas ze sie zalamalam i zupelnie odpuscilam. W tamtym roku moja kolezanka powiedziala mi cos co mnie zastanowilo : Aneta u ciebie to nie chodzi o zarcie tylko o glowe. Obrazilam sie -ale .... Wpadlam na pomysl zeby poszukac kogos kto zajmie sie i dieta i moja glowa. I co ? Znalazlam tak zwanego "psychodietetyka". Czy mi pomogl ? Moze to zabrzmi dziwnie - ale ani mi nie ulozyl diety, ani nawet nie padalo to slowo D I E TA. Troche na poczatku mnie to i dziwilo, i chyba nawet zniechecalo bo w sumie to bylam przyzwyczajona do diety, rozpiski co mam dzis jesc i ile a tu nic ? No ale mowie - ok sprobuje co mi tam. I wiecie co ? Tak mnie gosc poprzekrecal w mysleniu ze dzis jakos tak ani nie mysle co mam zjesc na obiad, a co na kolacje, nie mam ochoty na podjadanie. A jak czasem nawet sobie zjem cos slodkiego to nie zalamuje mnie to ani nie dreczy jak kiedys. Czy chudne ? Szalu nie ma - ani cudow. Ale ciagle jednak w dol. Moze 2-3 kg na miesiac - ale jest cos innego tez fajnego. Czuje sie rewelacyjnie. Wlasciwie nie wiem co mi zrobil :) ale podoba mi sie to. To takie jakby odwrocenie problemu o 180 stopni. Trudno mi to wyjasnic to trzeba samemu poczuc. Takze polecam swietna poradnie w Gdyni na Morskiej - Poradnia CEL. Ja po 3 miesiacach wlasciwie nie musze juz chodzic do poradni - ale czasem juz tylko dla przyjemnosci sie umowie na wizyte zeby dostac porcje motywacji, zrelaksowac sie, rozwiazac jakies watpliwosci bo nadal jestem w szoku pozytywnym ze jak to ? Nie ma diety ? Polecam szczerze ten stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Lenka4
To ja polecam Wam dr Karolinę Kuźbicką z dietekspert.pl. Ma długoletnie doświadczenie w tym temacie i profesjonalnie układa i dobiera odpowiedni jadłospis. Mnie dopasowała jadłospis do trybu mojej pracy, trybu życia i poziomu mojej aktywności fizycznej. Cieszę się również że p. Karolina poza ułożeniem samej diety pomogła mi wzbogacić swoją wiedzę w temacie odpowiedniego sposobu odżywiania, jak powinnam robić zakupy, jak czytać etykiety produktów i tym podobne rzeczy. Świetny dietetyk, jeśli szukacie profesjonalnej pomocy w tym temacie to gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dr. Karolina Kuźbicka. Idealnie dobrana dieta pod mój sport, zakres czasu oraz możliwości finansowe. Bardzo dobrze czuję się na diecie od tej Pani! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMajor
Polecam Wiktorię Kreft ze http://sports-med.pl . Miła, sympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Pomogła mi uporać się z moimi dolegliwościami zdrowotnymi w bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka333
Ja polecam panią Monikę Bożek z Gdyni, profesjonalne podejście, zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania i schudłam już dzięki niej 10kg w 2 miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się podpisujępod koleżanke co do Celu chodzi, bo sama własnie zakończyła przyjemną współprace w tej poradni. Mają i dietetyka i psychodietetyka więc każdy coś dla siebie znajdzie co jest bardzo wygodne jak się człwoiek nie może odchudzić. Wsparcie ogólne i fajnie pracownicy więc skoro sa efekty to naprawdę warto sporóbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×