Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justysia80

dwutygodniowe plamienie przed okresem

Polecane posty

Gość justysia80

to jest koszmar w ciągu miesiąca miałam tylko tydzień czasu spokoju od krwawienia,nie moge się kochać,piersi bolą mnie po bokach,ciężko nawet w nocy odwracać się na boka co to jest moja cierpliwość jest u kresu wytrzymałości pomocy ktoś tak ma????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia80
na lekarzy nie ma co liczyć zawsze wspominam o tym problemie ale niestety nikt nie reaguje,nie chcę brać tabletek anty bo planuję dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do dobrego
lekarza. Koniecznie!!!!! To może być ciąża pozamaciczna albo zaburzenia hormonalne. Jeżeli w Twoim mieście nie ma, to umów się do innego do jakiejś kliniki zdrowia kobiety. Polecam Gdańsk i Invictę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia80
bardzo dziękuje za odpowiedz,w ciąży chyba nie jestem bo pare dni temu robiłam test,a te plamienia mam latami,nie chce brać tabletek anty.bo planuje dzidziusia,lekarze nic nie radzą a te plamienia są wkurzające bo zanim mi się zacznie okres i skończy to do następnego zostaje dwa tygodnie a casami jak teraz tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko spokojnie!!! To może byc plamienie owulacyjne. Czasem sie to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
wyglada mi to na problemy z progesteronem ! Znjadz jakiegos dobrego lekarza i zrob sobie wyniki na hormonki. Zycze duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia80
bardzo,bardzo dziękuje wam dziewczyny za odpowiedz chyba zaczne w koncu cos z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×