Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BYLAM MLODA I GLUPIA!!

Polecane posty

Gość gość

Bylam mloda i glupia. Mialam 20 lat... Bylam z facetem 4 lata, zaszlam w ciaze. Usunelam. On nie chcial dziecka. Nasze drogi sie rozeszly. Dzisiaj jestem mezatka. Mam 32 lata. Staramy sie o dziecko od 2 lat. Nie moge zajsc w upragniona ciaze. Boje sie isc do lekarza uslyszec wyrok... Na dodatek przed chwila dowiedzialam sie, ze partnerka bylego jest z nim w ciazy. 12 lat minelo, ale zabolalo TAK BARDZO. Jestem skolowana, i mam ochote napisac do bylego, ze przyczynil sie do zniszczenia mojego zycia tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kara Boska za seks przedmałżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara od Boga
zabiłaś niewinnego człowieka i powinnaś zdechnąć na raka w bólach, ciesz się że twoja kara to tylko niepłodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie zniszczyłaś życie a nie były. Może pora wziąć odpowiedzialność za swoje zycie a nie ciągle szukać winy za własne porażki w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sama sobie zniszczyłaś życie a nie były. Może pora wziąć odpowiedzialność za swoje zycie a nie ciągle szukać winy za własne porażki w innych." xxx To on mnie do tego namowil. Ja sama bylam przerazona, i latwo mnie bylo zmianipulowac. Dodatkowo sama mialam niezbyt ciekawa sytuacje w domu. Ktos kto nigdy nie stanal przed takim wyborem, nigdy nie bedzie wiedzial co drugi czlowiek czuje. On takze jest wspolwinny. autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś on cie NAMÓWIŁ? Na zabicie dziecka??? to ty krwa nie masz własnego rozumu? baby to jednak debile, dać im broń i kazać zabijać i robią to bez namysłu nie myśląc o konsekwencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jednak sama poszłaś na skrobankę. Czy cię tam siła zaciągnął? Jak tak to jest lament że moje ciało moja decyzja, a jak się odwidzi to jest nagle szukanie współwinnych. Kobieto, masz ponad 30 lat, pora dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decyzja była twoja
Ostatecznego morderstwa dokonałaś Ty osobiście, zamiast chronić własne dziecko jak matka powinna to dałaś go zabić. Abyś nigdy nie mogła tego więcej zrobić, amen !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby za nic nigdy nie są odpowiedzialne, to były jej dziecko "zrobił", jej cípa nic nie wiedziała o co chodzi i czym to się je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kara za aborcje powinna być minimum NIEPŁODNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci nie kazał uprawiać sex w młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć za śmierć
taka ostatnio wolność i swoboda babska, dają szpary ale ciąża to nie ich wina, no to potem "niewygodnego" trzeba się pozbyć, bez konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roohać się chciało
ex ją namówił, powiedział że albo ona da mu szpary albo inna, więc uległa, jest niewinna, musiała usunąć bo on jej kazał a ona nie miała rozumu, bo to baba, a baby są bez rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, ktory stanalby na wysokosci zadania nie pozwolilby swojej kobiecie usunac dziecka. On nie stanal. Winna jest i ona i on. Najlepiej obrzucic kamieniami kobiete. Facet tez powinien miec "jaja". Tutaj ich zabraklo. Najlepiej zrobic dziecko, a pozniej sie wypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderczyni !!!!! Aby to usunięte dziecko śniło ci się każdej nocy i wołało "Mamo dlaczego !!!!" Baby to jednak są okropne, zero odpowiedzialności, a dla własnej wygody gotowe zamordować, co za jakieś ohydne gady, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek nie ma nic do tego
morderczyni !!!!! Aby to usunięte dziecko śniło ci się każdej nocy i wołało "Mamo dlaczego !!!!" Baby to jednak są okropne, zero odpowiedzialności, a dla własnej wygody gotowe zamordować, co za jakieś ohydne gady, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu tu pisowcow sie znalazlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak ci każe kogoś zabić a ty to robisz to kto idzie siedzieć dożywocie w pudle? Ten który wbija nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina feministek
gość dziś jakby nie dawała szpary gdy nie była gotowa na ciąże to problem by NIE ISTNIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby zdychały marnie
baby się k****ią a potem płacz że ciąża, tępe szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby na to nie patrzeć to autorka kogoś zabiła a nie ten jej przydoopas, choć on się przycznił do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, ktory stanalby na wysokosci zadania nie pozwolilby swojej kobiecie usunac dziecka. On nie stanal. Winna jest i ona i on. Najlepiej obrzucic kamieniami kobiete. Facet tez powinien miec "jaja". Tutaj ich zabraklo. Najlepiej zrobic dziecko, a pozniej sie wypiac X Na marszach krzyczycie "moja macica moja spraw", "precz z łapami od naszych macić" itd itp a jak po latach się coś odj***e w drugą stronę to nagle jest szukanie współwinnego i stwierdzanie że jednak powinien wam łapę na tej macicy położyć. Jestem kobietą, ale wstydzę się za te czarne marsze i za taki brak konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki finał kur/wienia się, więc na co jej to było, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre konsekwencje
gość dziś musze się z tobą zgodzić, ale to jest właśnie absolutny brak logiki kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia bycia kobietą, tylko bycia niedojrzałą osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto z was się nie k***ił w wieku 20 lat?? Wszyscy swięci tutaj się znalezli. Oby wam się nigdy nic takiego nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się masz k***ic to się k***ij przynajmniej z głową żeby z tego niechcianych dzieci nie było i żebyś nie "musiała" ich później mordowac. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak autorko ty szmato. Jak mogłaś przerwać ciążę? Zabiłaś swoje dziecko i nie zasługujesz już na to, żeby być matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego uprawia się sex po ślubie jak Pan Bóg przykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to jest twój partner seksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×