Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mieszkanie w bloku z 1960 r. to stare budownictwo?

Polecane posty

Gość gość

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ skąd. Stare budownictwo to jaskinie z 25000 pne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare, ale jare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stare budownictwo to inaczej kamienice a ta wyzej to jakas tepa strzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare budownictwo to kamienice np 1928 rok albo 1900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o takim z 1960r. kupilibyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kuzwa nowe nie jest:-D Ponad 50 lat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile mam pieniędzy, jeśli nie mam własnego mieszkania a to jest interesujące, odpowiada moim kryteriom to tak oczywiście , co za problem ? ludzie mieszkają w blokach z roku 1930 i sa lepsze niż nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale blok z cegły,ocieplony i odnowiony, czy lepiej kupic od dewelopera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej w ogole nie kupowac mieszkania tylko dom budowac Ale z drugiej strony nie kazdy w domu moze mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena przystępna,w miejscowości pod warszawą, tylko ostatnie piętro,ale mam 28 lat więc to dla mnie nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gotówkę czy na kredyt? Pomyśl kto później od ciebie odkupi takie stare mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze te z lat 60 niż wielka płyta z lat 70, 80, 90. Mieszkam w takim - ciepło, cicho i przytulnie. I można sobie piec węglowy wstawić i śmiać sie z ruskiego gazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np NIGDY nie chciałabym domu, zastanowiłabym się nad domem gdybym miała 5 milionów na koncie ale tak nie nie ma to jak cieplutkie ładne mieszkanko w bloku z tarasem ostatnie piętra zawsze są tańsze więc wiadomo , ludzie kupują jak im nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gotówkę ,nie wiem narazie nie myślę o tym,czy kiedyś ode mnie ktos odkupi,zakup mieszkania, nawet jak nie na całe życie, to napewno na dobrych kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom można postawić w cenie mieszkania. Jak się chce i ma działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom można postawic i za 30 tys jak ktos chce ale ja sie nie zadawalam półśrodkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy blok z pal 60 niż wielka płyta, ta do dopiero porażka. Nie wiem czy bym kupiła, wszystko zaley od lokalizacji, stanu technicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dwa miesiące temu sprzedałem mieszkanie z 1950 r. za taką cenę,że prawie nowe by można było kupić,no ale nie wszyscy chcą te nowe budownictwa,kiedyś bloki były budowane z dużo lepszych materiałów niż teraz,deweloperzy lecą po taniości,aby tylko blok ładnie wyglądał i szybko wybudować i szybko sprzedać,jak widać niektórzy klienci znają się na rzeczy i nie chcą nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
najwazniejsze by w bloku było centralne jakby opał był na węgiel czy gaz to bym nie chciał tam mieszkać... Centralne to wygoda , a węgiel to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 - zgadzam się , deweloperzy lecą na taniość albo piszą że budynek z cegły a tak naprawdę to jest pusty klocek wypełniony betonem i to ma być niby cegła podczas gdy stare budynki sa z prawdziwej cegły, mocne i solidne jak bunkry, wyciszone, porządne stropy deweloperzy robią aneksy kuchenne a wiele ludzi ich nie trawi, ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest C.O w cenie czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wole te starsze,ciepłe,przytulne, widne odzielne kuchnie a nie aneksy,gdzie smażąc rybę czuć w całym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam z 1968 i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie jak wino im starsze tym lepsze,jeśli cena przystępna i lokalizacja ci odpowiada to kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joann274
Nie kupiłabym. Wystarczająco długo wynajmowalam by znac "uroki" starego budownictwa. stare, zepsute kontakty, slabe sciany i nieustanne remonty sasiadów. Z mezem postanowilismy kupic nowe mieszkanie w Krakowie i wybor padl na www.tecnos.pl Nie mozemy sie doczekac kluczykow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam uniknąć zabawy w kupowanie starego budownictwa. masa remontów, remonty sąsiadów i różne losowe nieprzyjemności. Zamiast tego od http://www.barc.com.pl/ wolałam kupić nowe mieszkanie, trochę na obrzeżach, ale z bezproblemomowymi dojazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe pytanie :D z mojego punktu widzenia, to nie chociaż ma już ponad pół wieku! ale ja urodzony w latach 70 nasłuchałem się, że stare budownictwo, to wszystko sprzed 45 roku o tym co budowano, szczególnie od lat 60 mówiono: nowoczesne budownictwo, bo była łazienka i ciepła woda ;) granice się przesuwają i jeśli jeszcze nie teraz, to za 10 lat, trudno będzie nazywać taki blok nowym budownictwem a co do tego czy warto? trzeba znać konkretny budynek, jego lokalizację, ludzie mieszkają do dziś budynkach postawionych kilkaset lat temu i bardzo sobie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Blok z lat 60-tych jest zbudwowany w stylu modernistycznym a więc nie jest to stare budownictwo, nie figuruje w ewidencji zabytków - można kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×