Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Czy to juz czas ?

Polecane posty

Gość gość321

Witam mam 23 lata ,facet ,mam taki mętlik w glowie, otoz moja dziewczyna czesto wspomina, kiedy jestesmy razem,na osobnosci o założeniu rodziny,przyszlosci i staraniu o dziecko .Ona ma 22 lata i widzę ze juz tego chce,,jestesmy razem ponad 2 lata ,czy to dobry wiek zeby wkroczyc w dorosle zycie ? Ja czuje sie niezdecydowany,bo nie myslalem nad tym jeszcze powaznie,No i troche ją to denerwuje potrafi sie fochac z tego powodu.Dlatego moje pytanie czy to juz czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafi sie fochac z tego powodu. X Skoro się 'focha', to się nie nadaje. Pracujecie? Macie mieszkanie? Stać was na zapewnienie godnego bytu potencjalnemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujemy obojga ,mamy zamiar sie budowac,były takie rozmowy o przyszlosci , ona poprostu chce tego twierdzi ze w tym wieku juz bylby czas i jest pewna ,i czesciej coraz o tym mowi,kiedy sie spotykamy ,a ja nie wiem co mam juz myslec,czy faktycznie ma racje czy nie.Irytuje mnie to ze sie obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest czas. Spokojnie te 5 lat jeszcze można poczekać z decyzją - chyba że interesuje cie szybki rozwód i alimenty na dzieci,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mamy zamiar wybudować" :o a dzieciaka już chce mieć :o to gdzie będziecie mieszkać w trakcie budowania ? słuchaj jak jesteś facetem to przetłumacz tej dziuni, ze najpierw buduje się dom i się go wykańcza, żeby był w 100% gotowy do zamieszkania. Po drugie oszczędności trzeba mieć i stabilną pracę. Później można rodzić dzieci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fochająca się laska na żonę? W życiu. Ma parcie na macicę. Uważaj, bo po urodzeniu dziecka odstawi cię od łóżka i zostaniesz bankomatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka młoda i już wscieklizne macicy ma :o Gdybyś był badbojem z zasadami to od razu wybilbys dziuni te głupoty z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×