Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaniepytac

Czy w blokach mieszka sama biedota?

Polecane posty

Gość pytaniepytac

Czy w blokach mieszka sama biedota? j/w????? Chyba nikt zamożny nie mieszka w bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata00
no chyba że w apartamentowcu to chyba jakiś rodzaj bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka123
Wiele osób mieszka w bloku z wygody( bo bezobsługowo). Nie trzeba martwić się o remonty, a zimą o palenie w piecu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna44423
zależy w jakim, ja mieszkam w bloku za 1700 miesięcznie więc wiesz to raczej nie biedota ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytac
w apartamentowcu mieszka 3 % ludzi ,chodzi o zwykłe blokowiska w W-wie. K-cach bądź w Radomiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna44423
a Ty gdzie mieszkasz, w bloku dlatego tak ciebie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytac
1700 zł to chyba mieszkanie obciążone hipoteką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, dlatego my mieszkamy w domu 500m mamy wielki ogród, żyje nam sie super i nie wyobrazamy sobie mieszkania w bloku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna44423
ja to mieszkanie wynajmuję więc nie jest ono raczej obciążone niczym a już tym bardziej hipoteką, zastanów się a do tego mam wliczony prąd i wode no luksus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka123
Beatka, ale ty musisz mieć duzo sprzatania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueahahaehhe
Beatka- masz na myśli te wiejskie podwórko błotem i stodołą z twojego linka w podpisie? :D Buahahhaah.... Ale dama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytac
w domu ,ale ,kiedyś był blok i jak teraz patrze na przeciętnego Kowalskie z ul. Jasnej to tak mysle .................straszne .Wielkie okropne płyty ,Ci ludzie n nic nie muszą wydawac. Remonty, ogrzewanie ,pielęgnacja ogrodu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueahahaehhe
Zuza- to też jesteś biedota bo wynajmujesz i nawet cię nie stać na własne :D Ja mieszkam w wieżowcu z lat 80tych ale jestem mniejszą biedotą niż WY bo ja dałam prawie 150tys za mieszkanie i to bez kredytów a wy musicie wynajmować w apartamentach albo brać kredyty na 50 lat i się podniecacie że wielkie państwo :D hah Wieśniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda, moi rodzice biedni nie sa, a mieszkaja w bloku bo sa sentymentalni, pozatym to spokojna okolica i bardzo ladna, sasiedzi wporzadku, rodzina blisko, place zabaw, blisko sklepy, przystanki autobusowe, szkoly.. maja pobliski piekny las z jeziorem ( nie jednym ) to lepsze niz mieszkanie w domku, ja tez nie chcialabym sie zamienic na domek :P tyle ze ja mieszkam w apartamencie zamknietym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytac
a co takiego sentymentalnego jest w bloku??:) oświec mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10010..
Co za bzdury.jaka biedota w blokach???? Mieszkam w domku jednorodzinnym,ale nigdy nie myślałam,ze ludzie mieszkający w bloku są biedni. Ty Beatka jesteś pojebana.Poczytaj swoje komentarze.Sprzedaj te swoje 500 metrów i lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mieszkanie rodzicow mojego taty ktorzy nie zyja.. zmarli gdy moj tata mial 15 lat.. wlasnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikloh
Czasami mieszkanie w mieście kosztuje tyle samo ile dom na wsi pod miastem. Bez sensu takie rozgraniczanie. Jeśli ktoś ma wypasioną willę, to może jest bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka123
A wiecie ile kosztuje mieszkanie w bloku w bliskim sąsiedztwie Wawelu? Tam na pewno nie mieszka biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie za 80 metrowe mieszkanie NIE w centrum trzeba dać 700 tyś zł :classic_cool: Biedota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sama biedota
Ja mieszkam w bloku, u mnie sama biedota. Ja tez jestem biedota. No i jeśli chcesz dokladnie wiedzieć, to wszyscy z mieszkancow 70 mieszkań ma spłacone mieszkania i otrzymali na własność. Cały blok te 70 mieszkań biedoty ma własnoścowe mieszkania , które w kazdej chwili może sprzedać od minimum 80 000. Przez 40 lat były to mieszkania spółdzielcze, lecz po wejściu ustawy o prywatyzacji spoldzielni, każdy otrzymał je już na własność. Dawna biedota ma spore mieszkania na wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko. Jakiś czas temu byłam u tłumacza pisma przetłumaczyć. Jak poszłam pod jego adres to lekko się zdziwiłam bo okolica TRAGEDIA! A w mieszkaniu... ja pierdole takich luksusów to ja nawet w domach u znajomych adwokatów i lekarzy nie widziałam. Nawet się go spytałam, czy nie szkoda mu w tej okolicy mieszkać to powiedział, że tu się urodził i tu zostanie. Koleś tłumacz przysięgły kilku języków, żona pani psycholog, sławny syn znany dobrze z tv, aż się podrajcowałam, że w jego domu byłam :D Adres - jedna z najbardziej obskurwiałych dzielnic Wrocławia, typowe szare blokowisko z niedziałającym domofonem i żulami pod żabką obok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytac
Cały blok te 70 mieszkań biedoty ma własnoścowe mieszkania , które w kazdej chwili może sprzedać od minimum 80 000 To nie zły wypas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pusty smiech ogarnia
jak sie prawie na to samo mowi raz blok, a raz apartamentowiec. Chetnie usłysze, jaka jest fakytycznie ta róznica.Taki lepszy blok? Apartamentowiec troche sie zestarzeje za chwile bedzie blokiem. A co do biedoty czy nie - człowiek, ktotego na to stac mieszka tam, gdzie mu po prostu wygodniej, moze byc psia buda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mowi sie apartamentowiec z tego wzgledu ze to blok strzezony, z basenem dla mieszkancow, z 2ma garazami dla kazdego mieszkanca.. i ogolnie okolica jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bogactwa do bloku
nikt sie nie przeprowadza , w każdym razie jeszcze nie słyszałem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdfffgfgg
lady love zazdroszcze ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bogactwa do bloku
MałaBlondi możesz rozjaśnic jakie to luksusy można mieć w bloku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×