Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak szczerze

czy w EU po zawarciu malzenstwa zmienia sie obywatelstwo??

Polecane posty

mam dylemat...chca mi zabrac dofinansowanie na studiach tylko dlatego,ze nie jestem holenderka...i sie zastanawiam,czy jakbysmy podpisali papiery z chlopakiem holendrem,to bym je z powrotem dostala??i tak mamy sie chajtac w przyszlym roku,wiec cywila mozemy zrobic szybciej...ale wydaje mi sie,ze po slubie nie stane sie holenderka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie:) w takim razie chyba pojde zapytac do urzedu stanu cywilnego.wkurza mnie,ze tak chca mnie zrobic w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zmienic obywatelstwo ale nie od razu. Jest jakis okres czasu gdzie musisz nmieszkac w danym kraju i potem mozesz podchodzic do egzaminu. Jesli go zdasz dostajesz obywatelstwo. Niewiem jak jest w Holandii, ale w USA i UK musisz mieszkac przez 5 lat zanim mozesz podejsc do egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta,to jest tak samo w holadnii,5 lat i egzamin,ale zastanwiam sie jak to jest jak wychodzisz za maz za tutejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mieszam sie:P musze zadzwonic do tej organizacji i popytac co i jak..wsumie oni daja dofinansowania i robia te egzaminy,tylko tutaj tak trudno o kompetentnych ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×