Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj Don Jerito Krasnystaw

Polecane posty

Gość gość

Zna ktoś tego DJ lub może grał u kogoś . Co o nim sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super DJ na wesele i nie tylko. świetnie prowadzi imprezę, ma wyczucie czego potrzeb gościom, w repertuarze same największe przeboje, które zawsze rozbawią gości i super z humorem prowadzone zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dj grał u mojej siostry na weselu i poprawinach. Czy dobry? Goście na drugi dzień narzekali na zakwasy , więc chyba dobry :) Nikt przy stole nie siedział, wszyscy byli na parkiecie, nawet jak podawano gorące dania . POLECAM Nie dość ,że dobry dj to jeszcze wodzirej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecma tego Dj'a, wszscy na imprezie byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Don Jerito, Profesjonalna obsługa, niesamowite podejście do Państwa Młodych oraz ich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znakomity DJ, sypatyczny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam tego dja. Nie dość, że utalentowany i ma mega słuch, to jeszcze przesympatyczny człowiek. Z nim nie można się nudzić@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadził wesele mojej znajomej, muszę przyznać, że jest całkiem, całkiem. niestety na nasz ślub nie miał wolnego terminu i czekamy na liście rezerwowej. Mam nadzieję, że coś się ruszy, jak nie będziemy musieli zmienić termin ślubu, bo nie wyobrażam sobie wesela bez Don Jerito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj Don Jerito jest najlepszy na świecie! bez niego nasze wesele nie byłoby tak udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grał na weselu mojej kuzynki i spisał się na medal. Nie mogę powiedzieć złego słowa, a wręcz przeciwnie - same superlatywy. Na pierwszy rzut oka widać (i słychać), że ten człowiek żyje po to by grać i gra po to, aby żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

ja również mogę polecić usługi Don Jerito, to faktycznie urodzony DJ, nikt nie miksuje lepiej od niego. Każdy, kto wybierze go na wesele, może spac spokojnie, bo wesele będzie legendarne. My nie żałowaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Don Jerito jest według mnie najlepszy nie tylko w okolicy, ale również na calutkim świecie. Szybko i sprawnie potrafi rozkręcić każde wesele czy inną imprezę. Nasi znajomi do tej pory wspominają jego niepowtarzalny występ i mega zabawne oczepiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×