Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehę

gdzie kupię gaz pieprzowy?

Polecane posty

Gość tr4
po co ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro alebo
w sklepie z bronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehę
podeslijcie linka ide na randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr4
na randke sie kupuje prezerwatywy a nie gaz pieprzowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam na allegro
:) Przydał się jak wracałam kiedyś wieczorem z pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehę
pliss dajcie link bo ja slaby net mam... gumy juz sa ale wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehę
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsesros
paraliztor ? NA wet nie wiem czy jest legalny .. Wydaje mi sie ze tylko policja moze miec paralizataory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy o jakiej mocy
ten paralizator - pocyztajcie sobie w necie tylko ze jak sobie wyobrażacie że słaba kobieta przytknie napastnikowi paralizator do karku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmded Ohara
Gaz pieprzowy najlepiej kupić w sklepie z bronią, który ma koncesję MSWiA. Niektóre sklepy prowadzą też sprzedaż internetową. Pamiętaj, że kupując gaz musi mieć on atest PZH. Na tej stronie masz duży wybór gazów i wszystkie mają atest http://www.antybandyta.pl/gazy-obronne-c-3.html Dobrze jest poćwiczyć przed lustrem wyjmowanie gazu, bo w sytuacji kryzysowej może się to przydać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmahour
Najlepiej w sklepie z militariami i akcesoriami obronnymi, w innych miejscach gaz może być kiepsko zabezpieczony. Ja mogę polecić gazy Koltera ze strony bron.pl, mają kilka rodzajów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie z akcesoriami mysliwskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam chyba właśnie w tym sklepie internetowym broń coś tam, ale jakoś jeszcze mi się nie przydał. Czy takie coś się właściwie może przeterminować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayaM
według porad na militaria.pl: "Pojemnik z gazem pieprzowym polecamy wymieniać raz na 9 do 12 miesięcy. Prócz tego zalecamy raz na 3 miesiące przetestować drożność dyszy przez krótkie naciśnięcie przycisku bądź spustu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam gaz pieprzowy w sklepie cqb.pl jak mojemu facetowi kupowałam akcesoria militarne. myślę, ze spokojnie tam kupisz i z tego co pamiętam nie jest to jakaś droga inwestycja. a zawsze człowiek czuje się pewniej i bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto zajrzec na stronę CQB.pl? ja tam kiedyś kupiłam taki gadżecik jak nocami musiałam sama wracać z pracy do domu. mają bardzo fajne rzeczy a tak teraz zajrzałam, ze nawet jakies promocje się trafiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem swój gaz na www.hotspray.pl , ponieważ sporo moich znajomych ma właśnie z tej strony, niektórzy mieli już sytuacje w których musieli go użyć i są zadowoleni. Nie polecam kupować tanich bądź niesprawdzonych. Z czystym sumieniem polecam gazy fox'a . Pozdrawiam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre rady z militariów służą wiadomo czemu - aby klient regularnie kupował nowe pojemniki :) testowania gazu lepiej nie przeprowadzać w domu i na zewnatrz gdy wieje wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie cqb.pl mają spory wybór, a co nawet ważniejsze są to pewne i bezpieczne gazy. Na allegro można pełno znaleźc ale jak się nie znasz to wątpie że wybierzesz właściwy a na cqb masz tylko te dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overka
no ja bym takiej rzeczy przez allegro nie kupowała. jednak jeżeli takie cqb ma sprawdzony sprzęt i dobrej jakości to moze jednak tam warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castoramkaa
Ja swój kupiłam w sklepie wojok.pl I jest na prawdę OK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest tych sklepów z gazami pieprzowymi. sama kiedyś kupiłam a raczej chłopak mi kupił na CQB jak się bałam po nocach sama wracać. niby nic specjalnego ale człowiek od razu lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×