Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się zabić nie mam po co żyć jestem przegrana zniszczyłam i zmarnowałam zycie

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pracy, pieniędzy, studiów, przyjaciół, perspektyw, prawa jazdy. Zniszczyłam sobie życie. Jestem przegrana i gorsza od innych. Do tego choruje na pcos, depresje i jeszcze ostatnio jestem tak osłabiona, ze tylko bym spala i podejrzewają u mnie tez cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo tylko ze u mnie dochodzi straszny smród ciała nie wiadomo co to za choroba a wszyscy biorą mnie za nie umyta Świnie a mimo wszystko nie planuje się zabić bo musisz pomyśleć o rodzinie a nie poprostu egoistycznnie się zabić , weź się w garść bo Ty możesz wszystko jeszcze zmienić a nie tak jak ja ze od tego smrodu ludzie nawet obcy wszędzie mnie wysmiewaja i NIE CHCĄ poznać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:01 niebywałe, ty chyba jesteś moją sąsiadką, też wlecze się za nią straszny smród, fuuuuuuuuuuuuuuuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykro autorko że ci się tak nie udało w życiu, a dlaczego nie chciałaś się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa ze ktoś może brzydko pachnieć bo ma raka albo cukrzycę albo grzybice albo chora wątrobę , ale takim ludziom bez mózgu i kultury się nie wytłumaczy , ale poczekamy zobaczymy co Ciebie czeka , smiac się najlepiej jest jak się samemu na nic nie choruje ale los lubi dopłacać za swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetki tak mają, co sie potwierdza u moich 2 sąsiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczynę która się kapie 2 razy dzienne a czuć od niej taka duszaca stechlizna i to się jakby wydobywa z wnętrza ciała , nie jest brudasem choć niektórzy dla własnej przyjemności chcą jej wmówić ze się nie myje choć nawet debil by się skapnal ze to choroba bo bród nie jest w stanie wydziałach czegoś takiego , podejzewam ze większość wie że to choroba ale wola udawać ze nie wiedzą żeby się pośmiać , Polska cebula ma podniete jak kogoś ponizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×