Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

te verde

Jak sie zna wystarczajaco duzo ludzi

Polecane posty

...zaczyna sie zauwazac, ze te wszystkie znaki zodiaku i tym podobne to w zasadzie prawda, ludzi mozna podzielic na kilka grup w ktorych widac przewage podobnych cech, niektore znaki sie przyciagaja, inne odpychaja, jeszcze inne cos pomiedzy ;) Troche masakra, ale juz zaczynam powoli zgadywac znaki nowo poznanych ludzi (zaczailam cold reading poniekad). Zauwazyliscie to juz? A moze znacie zimne skorpiony i ogniste ryby? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to cold reading? no ja znam , skorpion obślizgły, zimny ble, chłodny, ma zawsze siną skórę, niebieskie oczy, drugi ciągle marznie, a z kolei ogniste ryby też znam, choleryk, w gorącej wodzie kąpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest czytanie w myslach, ale na podstawie wiedzy i obserwacji, bardzo interesujace. Taki Anglik Derren Brown cuda czyni ta technika, poogladaj, od niego sie nauczylam nieco. A jak fajnie ludzie sie zacbowuja jak odgaduje ich znak zodiaku na podstawie znaku partnera :D (no, przesadzam, ale do takiego stopnia wtajemniczenia mi nie daleko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tez jest to, ile w tym autosugestii. Bo niby ciagnie mnie do tego samego typu faceta co moja mame (nierzadko z marnymi skutkami), ale moze to tez dlatego, ze znam 'zasady' z horoskopow i troche sama sobie niektore rzeczy wmawiam? Raczej nie, bo rzadko znam date urodzenia faceta, zanim sie zakocham, ale te fajnie i nad tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te verde to napisz mi jaki znak ma Twoja mama a jaki tata, a ja spróbuję odgadnąć Twój :D też się interesuję astrologią, unikam już ludzi spod pewnych znaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie przyzwyczailam, ze moje tematy nie sa popularne. Bede walczyc jednakowoz. Jak ktos sie chce przyjsc poklocic, serdecznie zapraszam osoby, ktore sa przeciwienstwem typowego opisu swojego znaku, z radoscia poslucham. I Broken tez zapraszam, bo sie stesknilam. Wstawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiednio Lew i Baran. Zgaduj, i jak chcesz to rzuc mi jakies kilka faktow o sobie, nie duzo, zobaczymy, czy mi sie uda (z tym, ze ja z dziwna az precyzna otaczam sie tylko kilkoma konkretnymi znakami, wiec niektore znam tylko z basni) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Zaciekawiłaś mnie te verde, jestem strzelcem a jestem osobą zamkniętą, skrajnie pesymistyczną, nie mam żadnych znajomych... Jak czytam te brednie o strzelcach to stwierdzam że naprawdę całe te znaki zodiaku są po prostu wy myślone i pomylone. Nawet 1/10 z opisu strzelca do mnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terefere, ja zawsze zartowalam, ze jestem bardziej 'sasiednim' znakiem, niz prawidlowym, wiec cie rozumiem. Ale raczej bylo to spowodowane tym, ze nauczono mnie ukrywac prawdziwa nature. Strzelcow akurat znam malo, nie jest to znak, w ktorym bylabym 'specjalista'. Tez jestem odludek i mam malo znajomych, i tylko trzydziesci lat praktyki, ale ciagle sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie, nie zapraszaj tu broken :O terefere a jesteś facet czy kobieta? ja znam dwa strzelce, dziwni faceci, chyba lubią gdy kobieta się nimi bawi i pomiata Lew i Baran? czyli Mama Lew? Baranów prawie w ogóle nie znam, dobra strzelam : jesteś panna albo waga ? (ostatecznie rak albo bliźnięta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Więc dziwi mnie to że wierzysz w te znaki. Ja nie wierzę bo nie sprawdzają się. To że raz na jakiś czas coś pasuje to tylko potwierdza, rachunek prawdopodobieństwa jest taki że czasem będzie pasować ale większość nie pasuje. jakbym sobie sama wymyśliła te opisy znaków dla ludzi itd to też trafili by się tacy co by mówili- o mi się sprawdziło! Dla mnie to są brednie ale jest kilka zagadnień w astrolgii interesujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Kobietą jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudlo ;) To sa wlasnie moje 'nieznane' znaki, wiec tez ciekawy strzal. Lew jestem, jak mama, i tak jak ja, Barany mnie kreca jak diabli, i ani do niej, ani do mnie, nie pasuja :( Moze to moja rodzina jest powalona i tylko do nas to tak pasuje. W domu same Barany, Lwy i Skorpiony, i prawie tylko z takimi samymi znakami sie zadajemy, tylko ja jeszcze kocham wszystkie Wodniki. No smieszne to jest, ale jak mam w to nie wierzyc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego sąsiedniego znaku masz? z wagi czy strzelca _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
O akurat mój facet to wodnik xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
I a pro po tego że to wodnik- wodnikiem jest tez jego ojciec i brat. I kazdy z nich jest zupelnie inny, inne temperamenty, usposobienie, zachowanie, sposob mowienia nawet, wszystko... Tym bardziej jest to argument ze opis znakow zodiaku to brednia bo kazdy jest inny a opis ten sam niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy czlowiek jest inny, wiec oczywiscie, ze beda inni. Dla mnie to, ze u niego same wodniki, a u mnie same lwy (mamy z siostra urodziny tego samego dnia!), to juz wystarczajacy dowod, ze cos jest na rzeczy, ale ja ogolnie jestem ufna. Moze tez tak byc, ze jakos przyciagam takich ludzi akurat, jestem otwarta na rozne wytlumaczenia. Ale tak na zdrowy rozum, skoro jestesmy czescia wszechswiata, dlaczego weic to, co sie dzialo, kiedy 'powstalismy' nie mialoby wplywu na to, kim jestesmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Jakis na pewno mialo ale to ze ktos tworzy opis kazdyej osoby urodzonej od tego do tego dnia takiego i takiego miesiaca to wrecz niemozliwe zeby sie zgadzalo :) Ja osobiscie znam osoby chyba ze wszystkich znakow zodiaku i nikt w to nie wierzy bo to wzyczajnie nie pasuje do wiekszosci, stare babcie glownie czytaja horoskopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''to wrecz niemozliwe zeby sie zgadzalo'' - no bo sie nie zgadza, prawda, to sa same ogolniki, ale ja serio widze po latach obserwacji ludzi, ze pewne prawidla naprawde sa faktami. Ja mialam 'teorie', ze jestem lwem, ale powinnam byc rakiem, bo taka przybita jestem. A ostatnio poznalam pewna pare, i dowiedzialam sie, ze facet jest takim jak ja (i moj facet) lwem-nie lwem i wiedzialam, ze jego dziewczyna musi byc wodnikiem lub baranem, i byla. No widac, ze do siebie pasowali (niby sobie przecze, jak ktos sie wglebi, ale do baranow i wodnikow nas ciagnie, ale nie idzie to najlepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy znak ma jeszcze swoje 3 fazy - faza czysta jest fazą środkową - gdzie się rodzą osoby z najbardziej chcarakterystycznymi cechami, reszta to mieszanka; ja zgadywałam kiedyś daty urodzenia z dokładnością do dwóch dni na podstawie obserwacji charakteru, zachowania i sympatii danej osoby, więc coś w tym jest, ale na pewno nie prognozuję czyjegoś znaku na podstawi znaku jego rodziców czy ten zamknięty strzelec nie urodził się przypadkiem ok. 20 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Urodził się 2 grudnia. Czyli nawet to sie nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy sie rodza typowe lwy? 2 grudnia miala urodziny moja przyjaciolka z podstawowki :) I Britney podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestem nietypową osobą, albo bardzo poranioną; znam strzelców ur. 2, 5 i 7 grudnia i to są świetne, otwarte i życzliwe osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Britney? Ciekawe :) Dobrą masz pamięć skoro pamiętasz urodziny znajomych z podstawówki. Ale to pewnie przez to zainteresowanie znakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy jesteś nietypową osobą, a typowe lwy rodzą się ok 5-10 sierpnia, plus minus parę dni, z tym, że typowe nie znaczy takie jak z horoskopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, liczbami raczej, no i przyjaciolke tez mialam tylko jedna w kazdej szkole. Ale powiedz, gdyby ci rodzice dali siostre na pierwsze urodziny, nie mialabys obsesji na punkcie dat urodzenia? Moj ulubiony pilkarz, lew rowniez, ma urodziny w ten sam dzien co madonna i chyba nawet eminem, z tego, co kiedys czytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Znałam kiedyś takl przypadek jak Twój, że dziewczyna miała siostrę równo rok urodzoną po niej i miały razem urodziny- w sensie obchodziły razem. I też uważałam że to dość ciekawe. Ja znam jednego lwa tylko- człowiek zacięty, przemądrzały, wybuchowy, złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem jak z horoskopow wlasnie, ale tylko wtedy, kiedy nie mam kompleksow i zahamowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''człowiek zacięty, przemądrzały, wybuchowy, złośliwy'' Taka wlasnie jestem, ale tez mila, uczciwa i lojalna. I akurat dosc malo wybuchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekuku64262
Może to też trochę autosugestia, jak ktos wierzy w te opisy to się na pewno trochę do nich dopasowuje sam. No ale co za roznica, niech sobie jeden wierzy drugi nie, mysle ze to jest bardzo malo ważne w zycu:) Oczywiscie dla mnie, inni moga to dowolnie uznawac za wazne lub niewazne i nic mi do tego. Muszę spadać, dzięki za 'rozmowę'. Lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×