Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem strasznie chudy

Polecane posty

Gość gość

Mam 24 lata i jestem chudy ale tak naprawdę chudy 178 wzrostu a ważę 62 kg. Zawsze słyszałem, że jak dorosnę to przytyje ale do kiedy mam dorastać do 40? Ja naprawdę mógłbym stołować się codziennie w maku a nie przytyje choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jeszcze w czasach przed ślubem miał ten sam problem 185cm wzrostu i troche ponad 70kg wagi. Mi się akurat podobają wysocy i chudzi faceci ale on był strasznie chudy i jak kiedyś zapytał to mu powiedziałam, że jakby przytył do 80kg to bym tak chciała. Miał ręce jak 16 letnia dziewczyna ;) Jak razem zamieszkaliśmy to gotowałam mu dużo i to co lubi ale po pół roku przytył 3kg i nie było szans na więcej. Pomogło dopiero jak kupiliśmy takie odrzywki na zwiększenie masy nie mylić z białkiem, te odżywki to było 80% węglowodanów i 20% białka. Oprucz normalnego jedzenia wypijał je 3 razy dziennie. I tak baaaardzo powoli ale przytył te 10kg. Dalej je sporo nawet więcej niż potrzebuje do zaspokojenia głodu i wypija 1 porcje dziennie żeby utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i o co pytasz, Autorze? Po prostu tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnych pasożytów ani nadczynności tarczycy badałem się. A co do tego o co pytam to o nic. Po prostu mam przewalone ludzie się na mnie gapią,średnio raz na 1-2 miesiące ktoś się mnie zapyta dlaczego jestem taki chudy i to nie tak z troską w cztery oczy tylko zawsze znajdzie się jakiś dureń czy idiotka którzy prubują być fajni moim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×