Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety lecące na kasę z innej perspektywy

Polecane posty

Gość gość

Zawsze myślałam że mężczyźni takich kobiet nie lubią, ale ostatnio rozmawiałam z jednym z kolegów ok 30 i powiedział coś co mnie zszokowalo. Taka co nie patrzy na kasę u mężczyzny to raz że jest mało motywujaca dla tego mężczyzny, a dwa że prawdopodobnie zadawala ja nudne życie. Trochę mnie to zszokowalo. Wychodzi na to że do pewnego stopnia mężczyźni akceptują to że kobiety lecą na pieniądze czy że Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie facetowi pieniądze są potrzebne do zaznaczania pozycji w stadzie. Kupują dobre samochody, zegarki i muszą mieć przy sobie kobietę najpiękniejszą na ich możliwości. Ładnej dziewczynie pozwolą się skubać, bo coś z tego mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kobieta tylko zdobycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi mi o ta motywację. Czy jeśli ja będę od niego wymagała pieniędzy to on się będzie bardziej starał. I odwrotnie, czy jeśli nie będę wspominała o pieniądzach to czeka nas biedne życie. Czy i słyszę że jesteśmy biedni ale się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że kobieta powinna wymagać od faceta. Generalnie facetów trzeba trzymać krótko. Znasz taką tezę- mężczyźni kochają zołzy? Ja się z nią zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ta tezę, myślę że o ile trzeba wymagać to zołza to przegięcie. Myślę że tu raczej chodzi o słodkie idiotki które chcą "nowy samochód od misia". Kiedyś pamiętam jak zazartowalam że jakąś blond zgubiła samochód na parkingu a on powiedział że takie to rozczulaja i wzbudzają odczucia opiekuńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×