Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thin-king

Kobitkowy Klub Wzajemnej Adoracji-pogadajmy sobie

Polecane posty

Hejka,oczywiście monóstwo jest podobnych topików,ale już sa tak zawansowane,ze nawet wstydze się tam zaglądać.Wszyscy sie już znają i na \"piate koło u wozu\" raczej się tam nie wcisnę. Mozę tutaj też nawiążą się ciekawe znajomosci..mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️mnie też tu nikt nie zauważa, choć jestem od dawna i nawet się trochę udzielam;)ani jednej znajomej duszy jak do tej pory, ale spoko się trzymam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby sitter,juz myslałam,ze to kolejna porażka i dałam sobie spokój z czekaniem na jkąkolwiek odpowiedź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,cieszę się,ze piszesz ja właśnie słucham pięknej piosenki,którą chyba wykorzystam ,jako pierwszą weselną,jak za 100 lat będę za mąz wychodziła :) zarz musze iść z psem na siku .lub tez,jak to wczoraj moj kolega pieknie określi \'idę z psem srac na to wszystko\"...haha..to tak a propos walentyunek...troche sie nie udały...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciekawska! Rany własnie,jak idę precz od kompa,to cos sie dziac zaczyna...:( ale pies kwiczy...no i mam romans do jednego z moich 20 kochanków...mentolowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki napiszcie cos o sobie! nie bądźmy obce Ja mam 22 lata,studjuję sobie na A.M. w łodzi (muzycznej nie medycznej:p)i mam nadzieję,że jeszcze cos w praniu wyjdzie,tylko się rozkręcimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ja nie mogę się doczekać,az skończę studia i zacznę żyć...chrzanie wtedy wszystko i wyjezdzam szukac szczescia,jak najdalej...byle tylko było z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie studia konczyłas?skad jesteś? przepraszam za ewentualne wscibstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kogo chcesz się tu napatoczyć??? Ja jestem już chyba uzależniona od tego forum :) Lubie wieczorem tu wpaść. Ale może to nie uzależnienie tylko samotność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) i ja się przyłącze! jestem po studiach i pół roku bez pracy:( ogólnie wiode srednio ciekawe życie- bo nie moge znaleźć pracy a od 5 lat żyje z facetem którego kocham nad zycie i on mnie tez ale jakoś sie nie oświadcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz- teraz juz nie az tak bardzo...ale jeszcze jakis czas temu faktycznie miałam dolinke bo moje kumpelki są albo w ciąży albo wybierają suknie ślubne...to przykre bo wiem ze to ten facet...a jestesmy juz tak długo...najdłuzej z wszystkich... to moze głupie tak sie sugerowac- ale boli mnie to- ze one mają to o czym ja marzyłam... jednak kocham go bardzo i wole bez slubu ale z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... więc najważniejsze, ze się kochacie i jesteście ze sobą... Ja kiedys tez myślałam, ze ślub jest najważniejszy. Ale teraz żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niusia! 5 lat o niczym nie swiadczy...faceci to dziwne stworzenia...o czym przekonujemy sie na kazdym kroku. oni czasami wolą zostać wolni aż do konca.a co konczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć to moze dziwnie brzmi z mojej strony(jak wymądrzanie),ale ostatnio trochę mi się dorosło..stety,lub niestety😭;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarządzanie zasobami ludzkimi- hehe- i zarządzam sobie codziennie co zjem na śniadanie, kiedy wyjde z psem i co on zje:) ogólnie nie dołuje sie i teraz tez nie zamierzam! ale od kogos i czegoś musimy zacząc:) Walentynki miałam milutkie:) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×