Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kryccha

Kriolipoliza

Polecane posty

Gość Kryccha

Witam. Z racji tej, ze to nowosc kosmetyczna, dajcie znac czy dziala. Dla malo zorientowanych dodam, ze to likwidacja tkanki za pomoca mrozenia. Licze na wymiane doswiadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowyszczuplenia
ja tez się wybieram, ale czekam aż ceny spadną :] Rozmawiałam z jedną kosmetyczką która miała robiony brzuszek. Po roku wszystko jej wróciło, bo bardzo przytyła... eh Ludzie piszcie, kto był, jakie rezultaty, efekty, ceny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana89
Robiłam ten zabieg w lutym. Na początku podeszłam do tego sceptycznie, ale efekty są bardzo dobre. Zabieg jest bezinwazyjny i przyjemny. Szczególnie polecam krakowski Osteomed, gdzie ja robilam zabieg. Persolnel ma bardzo fejne i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedługo napiszę o efektach po kolejnych zabiegach. Mam nadzieję, że uda mi się pozbyć tłuszczyku jeszcze przed latem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaganieszka
Niestety jak wszystkie nowości, tak również i ta nie jest do końca pewna,bo nie udowodniono jeszcze, czy da się usunąć wszystkie obumarłe w procesie zamrażania komórki z organizmu, czy organizm w procesie metabolizmu jest w stanie pozbyć się wszystkich martwych komórek tłuszczowych. Także jest to kolejna "cudowna" metoda, a kto mądry ten wie, że "bez pracy nie ma kołaczy", pójście na skróty "poczesze" nas tylko po kieszeni, a efektów nie będzie jeżeli się sami za siebie nie weźmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Zrób jak masz super zdrową wątrobę Badania wątrobowe Trzeba robić praktycznie co chwilę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henna79
Poczytałam o tym trochę http://www.przelomwodchudzaniu.pl/18,kriolipoliza.html Powiem szczerze, że ma to sens. Czy ktoś stąd już próbowal zabiegu??? Ciekawi mnie to czy daje to jakikolwiek efekt, bo ceny wcale nie są niskie. Na stronie ww. jest kilka opinii na FB i są pozytywne, ale chciałabym jeszcze zasiągnąć informacji tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiązaniu do ostrzeżenia zamieszczonego na stronie www.przelomwodchudzaniu.pl chcielibyśmy sprostować kilka istotnych aspektów w nim poruszonych. Na początku wiadomości czytamy " Na świecie istnieją tylko dwa urządzenia medyczne wykonujące zabiegi kriolipolizy - LipoCryo oraz Zeltiq ", jest to niestety nie prawda, ponieważ aby mówić o kriolipolizie, muszą być spełnione co najmniej 3 warunki konieczne do jej zajścia: • podciśnienie (głowica zasysa fałd skóry, ogranicza tym samym przepływ krwi w obszarze zabiegowym, co skutkuje lepszym odprowadzeniem ciepła - schłodzeniem tkanki), • ujemna temperatura zabiegowa i obecność membrany przeciw zamrożeniowej (porównanie użycia membrany przeciw zamrożeniowej do założenia kożucha wchodząc do kriokomory jest błędne, ponieważ ujemna temperatura nie świadczy o mrożeniu tkanki, lecz o szybszym i skuteczniejszym odprowadzeniu z niej ciepła. Na tak zwany "chłopski rozum" jak mamy temperaturę ciała około +36oC i temperaturę głowicy +3oC różnica temperatur jest tylko 33oC, w momencie kiedy głowica osiąga temperaturę -8oC, różnica ta wzrasta do 44oC, co znacząco przyspiesza sam proces chłodzenia oraz potęguje jego efekt, który przestaje być powierzchniowy - sięgamy głębszych warstw tkanki tłuszczowej), • czas zabiegu - minimum 52 minuty (przy założeniu, że temperatura zabiegowa jest na poziomie -8oC, uczeni z Cambridge wykazali, że aby w ogóle mówić o indukowanej zimnem apoptozie adipocytów, potrzebne nam są 52 minuty aktywnego chłodzenia (odprowadzania ciepła) z tkanki tłuszczowej, więc rezultaty urządzeń, których zabieg jest krótszy niż 52 minuty poddaję w wątpliwość... Porównując urządzenia LipoCryo do protoplasty metody odchudzania zimnem - Zeltiq'a popełniamy duży błąd. Przede wszystkim, przedstawione przez nas warunki niezbędne do uśmiercenia adipocytów niestety nie występują w zabiegach urządzeniem LipoCryo. Producent chcąc "podpiąć się" pod sławę i renomę Amerykańskiej firmy Zeltiq, nie mówi wszystkiego. Urządzenie Zeltiq bowiem pracuje ujemną temperaturą, używa zabezpieczenia membraną przed odmrożeniem oraz czas jego zabiegu to 60 minut. Fakt, iż wiele jest chińskich urządzeń, które zalewają nasz rynek jest oczywisty. Ale stwierdzenie, że LipoCryo jest tak dobre jak Zeltiq i tylko te dwa urządzenia potrafią uśmiercać komórki tłuszczowe zimnem, jest wielce przesadzone. Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, ja jestem po paru zabiegach kriolipolizą. Akurat w moim przypadku było to urządzenie Cryolab. Wizyty miałam w http://med-korn.pl (śląsk), ale myślę, że jak ktoś dobrze poszuka to znajdzie zawsze w swojej okolicy jakiś gabinet (byle poczytać opinie o nim zawczasu). Napiszę tak. Nie spodziewałam się, że po jakimkolwiek zabiegu med. estetycznej schudnę 10 kilo albo i więcej. Kriolipolizę zastosowałam tylko na twarz, bo tam miałam największy z moich kompleksów, brzydki podwójny podbródek, który dodawał mi uroku prosiaczka :/ Zaczęłam ćwiczyć, mniej i zdrowiej jeść i o ile z ciała mi sporo zleciało to podbródek za wiele nie zmalał. I właśniep omogły mi te zabiegi. Ja efekty zobaczyłam. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że problem mam już z głowy. Po paru wizytach, wreszcie widać mi całą szyję i lepiej zarysowaną linię żuchwy. Poza tym mam wrażenie, że skóra wygląda na zdrowszą, bardziej promienną i nawilżoną (ale to może tylko moje odczucie). Zdecydowanie polecam na nieduże defekty urody, z którymi jednak ciężko się uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa, zrobiłam sobie w marcu okolice kolan, efekt widoczny mimo że nie stosowałam diety ani nie ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie poddałam kriolipolizie w estetice na sławkowskiej i powiem wam ze straciłam 3 cm jestem bardzo zadowolona z efektu na brzuchu, teraz jeszcze właczyłam dietę i mam zamiar zaczać cwiczyć bo wg mnie same zabiegi to za mało żeby schudnąć trzeba zaatakowac z każdej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja też poddałam sie zabiegowi kriolipolizy w Amaryllis w Bytomiu, naprawde polecam te centrum, pełen profesjonalizm, po 2 zabiegach straciłam 3cm w brzuchu, goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaJJ
A ja słyszałam ze na kriolipolize warto zgłosić sie tutaj http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw . Nie miałam okazji jeszcze korzystać z tego zabiegu ale z tego co czytałam to jest to bardzo skuteczne. Wiele osób bardzo sobie chwali efekty już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiegi kriolipolizy powtarza się co miesiąc, do uzyskania odpowiedniego efektu. Byłam na kilku zabiegach w salonie Vici w Krakowie i naprawdę bardzo sobie chwalę. Na dodatek nie zapłaciłam dużo bo znalazłam na ich stronie vouchery zniżkowe na zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaJuliaa
Te zabiegi można zrobić na przykład w Vici Clinic w Krakowie. Są to zabiegi polegające na rozbijaniu tkanek tłuszczowych poprzez ich chłodzenie. Jeden taki zabieg kosztuje 99 zł i już po jednym widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mananam
Również polecam Vici Clinic w Krakowie - robią to szybko, tanio, a dwie przemiłe Panie, które się tym zajmują - Kasia i Gosia, są gwarantem miłej atmosfery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×