Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawka123

kto był z Was drodzy forumowicze był w Grecjii?

Polecane posty

owszem ale w większych miastach mój szef był i wrócił więc postanowiłam jechać ale chodzi mi konkretnie o odpowiedz na pare pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na wyspach spokojnie jest ... Grecy przecież nie będą podcinać galęzi .. też się bałam ale zrobiłam wywiad ( a właściwe mój mąż gadał z Polakiem co w Grecjji mieszka i mówił że spoko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o termin około 6 września chyba na pogodę się jeszcze załapie? czy tam na plaży są jakieś muszelki czy tylko żwir i zero natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna angelinaaaaaaaaa
moja koleżanka była w lipcu 2 tyg na koloniach i jest zadowolona i nie narzeka, więc nie wiem o co wam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wrzesien to będzie chyba w sam raz , ja chcę lecieć płowa sierpnia i się boję że będzie za gorąco i nie bedzie mi się chciało zwiedzać wyspy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli plaża kamienista a w wodzie też kamienie? ;/ beznadzieja ;/ a co sądzicie o wykupieniu wycieczek na Olimp, Meteory i wyspę Skiathos? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :/ mam nadzieję że już niedługo nasze dziecko nie będzie chciało jeżdzić z nami na wakacje i zaczniemy jeźdzć w jakichć normalnych porach , cenach i temperaturach tymi komarami to mnie zmartwiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz to nie wiem co zrobić może lepiej Bułgaria? Zbytnio nie ma czasu wyrabiać paszportu teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pieniążkami na wydatki wczasowe licze 2000 zł więc chyba moge pomażyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×