Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malamalama

Kursy tańca dla singli

Polecane posty

Gość malamalama

Właśnie zapisałam się na kurs tańca dla singli. Nie mam z kim iść, a bardzo chce się nauczyć tańczyć. Czy to obciach iść na kurs tańca solo? Chdzi o tańce towarzyskie, czyli takie w parach. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnyLat27
O lol. Gdzie taki kurs jest organizowany? Też chciałem się zapisać, ale jakoś informacje do mnie nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalama
Ja zapisałam się w Warszawie. Kiedyś nawet chciałam iść kolega, ale jak ktoś nie ma chęci to po jakimś czasie się wykrusza i tak z nim było, więc zapisałam się sama, bo ja chce się uczyć. Nie wiem tylko czy to nie jest lekko... żałosne :)... Przy czym przecież jako kobieta bez faceta też mam prawo do tego, żeby się dobrze bawić i uczyć nowych i ciekawych rzeczy... Prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnyLat27
u nas w Krakowie (poza speeddating) imprez dla singli praktycznie nie ma ;/ a jak już są to przeważnie sa to wieczorki zapoznawcze dla samotnych emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalama
Ja się trochę naszukałam i kurs jest już w toku, czyli będę miała braki, ale prawdę powiedziawszy nie wiem czy będzie to wieczorek dla staruszków :)... Zapisałam się na taniec towarzyski, czyli nie tylko walce, ale i czacze i jive :), więc emeryt może się lekko zasapać :)... Hmm... No teraz to się już poważnie martwię :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że można iść na taki kurs bez pary. Ja chodzę już od ponad roku na salsę kubańską do szkoły www.salsopolis.pl. Tam oczywiście poznałam wiele osób i zawsze mam z kim tańczyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się po prostu zapisałam na zajęcia z hip-hopu gdzie też rozwijasz się i możesz tańczyć solo. Szkoła tańca www.esdanceacademy.pl ma mega fajnych intruktorów i organizują też warsztaty z zagranicznymi ikonami świata tańca. Uwielbiam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela378
I tak na pierwszych zajęciach instruktor wyznaczy c***artnera, więc nie ma czego się obawiać :) a taki kurs to fajna sprawa, wbrew pozorom taniec to nie taka łatwa sprawa, ja np. mam kiepskie poczucie rytmu :D dlatego przed swoim weselem zapisalam sie z narzeczonym na kurs- szkoła w Myślenicach"Pierwszy taniec"- i w końcu pewnie czuję się na parkiecie, bez stresu i paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie lubelskie APT – Akademię Promocji Tańca https://apt.lublin.pl/ Bardzo fajna szkoła. Ja chodzę tam na naukę tanga i bachaty i uwielbiam tam chodzić, dla mnie to mega relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla

W Gliwicach jest szkoła tańca CTO www.cto-taniec.pl Świetni instruktorzy plus różne ciekawe kursy, także sprawdźcie ich sobie bo gwarantuję, że będziecie zadowoleni z kursów u nich. Ja razem z mężem chodziłam tam na naukę tańca przed weselem a teraz chodzę na kursy indywidualne właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×