Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony chwast

Pełna mobilizacja

Polecane posty

Tylko jak to zrobić, jakieś porady? muszę pisać pracę mgr, terminy mnie gonią a jestem w czarnej dupie, nic mi się nie chce, robię wszystko byleby tylko nie pisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię, ja zbierałam się do napisania magisterki przez rok, w końcu jak usiadłam to napisałam ją w 3 dni :P dotąd cholera mnie bierze, jak o tym pomyślę - zwłaszcza, że za rok poślizgu musiałam zapłacić najtrudniej jest zabrać się za to, potem to już idzie z górki. pomyśl sobie, że np. za miesiąc będziesz to miała z glowy (czy za tydzien, nie wiem ile czasu zajmuje napisanie takiej pracy jak twoja) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jaram:D wsuwam czekoladę jak najęta w nadziei, że pobudzi to moje szare komórki ale jakby już wszystkie wymarły 😭 fuck, chyba wrzesień będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
mam podobnie, termin oddania pracy do dziekanatu za 15 dni a ja mam 0 stron - i co ? i chooij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony chwast :classic_cool: uwielbiam zielony chwast :D do roboty leniu :P a nie na kafe piszesz ;) przewietrz pokój, walnij dzban kawy i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczególnie - niestety mojej pracy nie da się napisać w trzy dni:( przy dobrych wiatrach i 12h godzinach przy kompie powstaje ok 3stron pracy. Sytuacja jest utrudniona faktem, że praca jest w języku obcym, więc muszę korzystać też z pomocy słowników, na to też schodzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae - czy my się znamy, czy tak po prostu pałasz do mnie sympatią? :D dzisiaj już nic nie stworzę i dlatego mam nerwa, bo pół dnia przepieprzyłam na głupoty a do końca tygodnia muszę promotorowi wysłać chociaż z 10 stron, bo mi zaliczenia nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intrygujesz mnie :P a przytulać sie lubie , fakt ze jesteś studentką bardziej mnie nakręca :D zielony chwast :P nic na siłe, wyśpij sie i jutro zacznij dzien od sycącego śniadanka, potem idz na spacerek :) i ze świeżą głową wróć do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
ulala lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jutro raniutko to ja idę do pracy, nie wszyscy mają tak dobrze :P ale chyba jutro w pracy będę tworzyć, w końcu musi im zależeć, żebym skończyła szkołę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj Chwaściku :P myśl rozumem i kieruj sie sercem a wszysko ułoży sie po twojej myśli :D przed wyjściem do pracy stań przed lustrem i powiedz sobie "yhym :P jestem niesamowita, piękna i inteligentna, świat leży u moich stóp, mój wysiłek przyniesie owoce słodkie jak maliny i dorodne jak arbuzy :D" :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem niesamowita, piękna i inteligentna" - to już sobie powtarzam codziennie :D a sercem się już nie kieruję :classic_cool: przytulam Cię kinky reggae, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem niesamowita, piękna i inteligentna" - to już sobie powtarzam codziennie ale chyba muszę z tym skończyć, bo zaczynam w to wierzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto ? 😭 ja już na stanowisku pracy, nie wyspana jestem. Kto jeszcze dzisiaj będzie się męczył z pracą mgr/lic/ bądź jakąkolwiek inną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×