Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piekne kobiety musza byc silne..

Polecane posty

Gość gość

bo inaczej zostana zgniecione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem silna dlatego po mnie jezdza, ale czekajta tylko az grubej skory nabiore :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 powtarzasz marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaczną zakładac prowokacje na kafeterii żeby przekonać same siebie, że nie są wcale p*****lnięte i nikt ich nie lubi za ich charakter i zachowanie, a nie twarz (która również nie jest taka jak sobie wyobrażają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I zaczną zakładac prowokacje na kafeterii żeby przekonać same siebie, że nie są wcale p*****lnięte i nikt ich nie lubi za ich charakter i zachowanie, a nie twarz (która również nie jest taka jak sobie wyobrażają). x A znasz ty autorke osobiscie,ze tak piszesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, chwilę temu zobaczyłam pełną stronę główną jej prowokacji - nie muszę jej znać osobiście, żeby stwierdzić, że coś z nią nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, chwilę temu zobaczyłam pełną stronę główną jej prowokacji - nie muszę jej znać osobiście, żeby stwierdzić, że coś z nią nie tak smiech.gif x I tak jest,jak ktos zbyt pochopnie ocenia :) Bo nie chodzilo wcale o mnie,ale wazne,zeby dowalic ;) Debile tak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, już ci napisałam w innym temacie. Wszyscy którzy byli na tym forum przez ostatnich parę tygodni znają twoje prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lala, już ci napisałam w innym temacie. Wszyscy którzy byli na tym forum przez ostatnich parę tygodni znają twoje prowokacje. x No i co tak przezywasz ? Nie lepiej olac,niz sie produkowac jak kretynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dzisiaj niski próg cierpliwości na idiotów, a twoje posty bardzo przypominają mi kogoś kogo znam i kto działa mi na nerwy (tez typ który twierdzi, że wszyscy jej zazdroszczą i dlatego jej nie lubią) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam dzisiaj niski próg cierpliwości na idiotów, a twoje posty bardzo przypominają mi kogoś kogo znam i kto działa mi na nerwy (tez typ który twierdzi, że wszyscy jej zazdroszczą i dlatego jej nie lubią) oczko.gif x Albo masz zwyczajnie bol doopy (oczywiscie do tego sie nie przyznasz),moze morde jak niewypal ? :) Dlatego odczuwasz tak silna potrzebe,zeby komus dowalic ? Nie wstydz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według tego tematu to wszyscy mnie powinni kochać więc chyba nie bardzo. Pewnie jestem po prostu za ładna i moja frustracja wynika z nękania mnie przez te mniej urodziwe :) A może po prostu to rozmowa dwóch trolli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta sie dalej udziela buhaha :D Az tak boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mi podziękuj, wszystkie inne twoje prowokacje spadły w notowaniach i nikt nie odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lepiej mi podziękuj, wszystkie inne twoje prowokacje spadły w notowaniach i nikt nie odpowiada usmiech.gif x I co,lepiej ? :) Ty mi tez mozesz podziekowac,dzieki mnie pozbylas sie wlasnie nadmiaru frustracji i poczulas sie teraz mniejszym goownem (mniej brzydka) niz jestes zwykle :) Fajnie,nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieściłam się w jednej stronie z rozwaleniem prowokacji z jednoczesnym sprowokowaniem autorki do pisania wulgarnych postów (czyli charakterek nie taki złoty co)? Powinni mi za to płacić :D Jak to jest, że takie tematy zawsze zakładają strasznie nerwowe i wulgarne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmieściłam się w jednej stronie z rozwaleniem prowokacji z jednoczesnym sprowokowaniem autorki do pisania wulgarnych postów (czyli charakterek nie taki złoty co)? Powinni mi za to płacić smiech.gif Jak to jest, że takie tematy zawsze zakładają strasznie nerwowe i wulgarne osoby? x A kto pierwszy mi ublizyl,juz sie zapomnialo ? Jak to jest,ze na te prowokacje musza odpowiadac zawsze zakompleksione i prostackie osoby,ktore przez swoja brzydote wyladowywuja frustracje na innych,zeby lepiej sie poczuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj, czekaj....podobno nie jesteś autorką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisalam,ze ja nie jestem autorka ? ;) Moze sie rozdwoilam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(która również nie jest taka jak sobie wyobrażają). x A skad chcesz wiedziec,jaka mam twarz ? Moze jeszcze powiesz,ze mnie widzialas ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak swoja droga to proponuje zamknac temat,bo bedzie sie ciagnal w nieskonczonosc ;) Frustracja niektorych osob nie zna granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×