Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelinka z gogolinkA

pomóżcie w przygotowaniu sosu

Polecane posty

Gość angelinka z gogolinkA

Mamy jeszcze nie ma , a ja jestem glodna jak wilk. Pomyslalam o ugotowaniu sobie ryzu lub makaronu z jakims sosem no ale wlasnie. tu pojawia sie problem;d Są pomidory wiec moze cos z tego, tylko jak? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmammmm
normalnie ja bym wzieła cebule usmazyla - do tego wrzucilate pomidory (sparzone, obrane ze skórki, pokrojone na spore czastki) przyprawila i zjadła ale jak masz papryke, marchewke, pietruszke, ananasa czy kukurydze to tez mozesz wrzucic - do smaku jakies zioła (ale na samym koncu) i smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorowy sos
Pomidory zalać wrzątkiem, po chwili zimna wodą - obrać ze skórki. Pokroić na małe kawałki, o gara je dać, na małym ogniu dusić aż się rozlecą i zrobi się ciapa. Doprawić solą pieprzem, czosnkiem i na koniec bazylią. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czarnej oliwce popatrz tam jest mnóstwo róznych przepisów, coś sobie wybierzesz ja osobiście polecam dodać żołty ser do makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka z gogolinkA
mam ananasy nawet dwa . papryke nie bardzo, ale marchewka , kukrydza tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojojo
Ja od siebie trochę sosu mogę dodać tylko musisz mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka z gogolinkA
o wwww morde makaron z serem jadlam dwa dni temu-- to moja ulubiona potrawa , ale tez bomba kaloryczna bo zawze daje duzo serca zoltego a na ddodatek jeszcze topiony, a ze jestem na diecie to wole teraz nie przesadzac:P Zrobie z pomidorami jak ktos wyzej napisał, mam je pokroic i normalnie dac na patelnie? wczesniej posmarowac ja czyms? mam patelnie z teflonem ponoc nie trzeba zbyt wiele oleju na nia klasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka z gogolinkA
podnoszę czy zanim pomidory dam na patelni mam dac troche tluszczu na patelnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×