Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

PRZECZYTAJCIE TEGO BLOGA

Polecane posty

a może ktoś z was widział ten film o tej malutkiej dziewczynce bo nie umiem go namierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belle Bella
Żal mi dzieciaczka, ale z taka mama na pewno bedzie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belle Bella
moje jak na razie miało tylko jelitówke , a ma 2 latka nie wiem czy miałabym tyle sił co ta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdlaksda
Czytając takie historie, po pierwsze doceniam to co mam, doceniam życie i przede wszystkim cieszę się, że tacy ludzie istnieją. Jestem wzruszona do głębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszliwie smutne...
Poryczałm się..... Moje dziecko urodziło sie miesiąc później, a ja narzekam,ze nie daje mi spac po nocach i marudzi.... :( :( :( Teraz będę Bogu dziękowac za każdą noc i każdy dzień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka jak sie urodzilam przezyla tez sporo.moj rozszczep kregoslupa,2 moje operacje.na zamkniecie rozszczepu,na wstawienie zastawki do mozgu,bo mialam wodoglowie.i glosy lekarzy ze przezyje tylko 12 lat.dzieki Bogu zyje juz 41 lat na tym swiecie.nie obrazcie sie ale mnie jakos nie wzruszaja takie historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skldnalksłdnK
Villemka, nikt nie wymaga od ciebie, by cię cokolwiek wzruszało, bo... ezoteryków i tarocistów powinno się szerokim łukiem omijać, choćby dlatego że normalnych w głowie ludzi takie pitolenie nie powinno obchodzić, a tylko właśnie... większość egoistów ma w tym uwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skldnalksłdnK
postawię wam tarota... co was może spotkać??? Na pewno wizyta w ubikacji na posiedzeniu... na muszli klozetowej niestety i tak w miarę regularnie przez całe życie z drobnymi zachwianiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z bagien
campari-dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popłakałam sobie..
Kochana dziewczynka i wspaniała mama :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popłakałam sobie..
Warto tej dziewczynce przekazać 1 % podatku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze nie wierzysz w ezoteryke,nie upowaznia cie do tego,zeby mnie obrazac!skldnalksłdnK Villemka,nikt nie wymaga od ciebie,by cię cokolwiek wzruszało,bo...ezoteryków i tarocistów powinno się szerokim łukiem omijać,choćby dlatego że normalnych w głowie ludzi takie pitolenie nie powinno obchodzić,a tylko właśnie...większość egoistów ma w tym uwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×