Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkocja wyjazd z Polski

Polecane posty

Gość gość

Część zastanawiam się nad z emigracja do szkocji.kocham nasz kraj ale jestem zmęczona zarobkami w Polsce zarabiam ok 2000 tys mój chłopak zarabia podobnie . Po zapłacenie rachunkow złożenie sie na jedzenie nie zostaje tego duzo.Nie jestesmy osobami które trwonia pieniądze ale meczy mnie fakt ze w miesiącu kupiłam sobie buty stare sie rozwalily i po pieniadzach. A gdzie zeby odłożyć na na jakieś wakacje moze jakieś kino czy obiad na mieście takie drobne rzeczy.Nie chce tak żyć ciezko pracuje nie po to zeby na koniec miesiąca nie mieć na małe przyjemności .Większość znajomych ma podobnie zarabiają około 2000 tys tez sa tym zmęczeni .Jesli bym zarabiają ponad 3 tys nie chciałabym wyjeżdżać ale realia sa takie ze nie każdy tyle zarabia. Pytanie do was czy macie znajomych ,rodzinę w szkocji jak sie tam zyje.Jak wyglada sytuacja z praca ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Szkocja mieszkam tam od lat nie zamierzam wracać do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_PP
W Szkocji mieszka siostra mojej mamy i jest bardzo zadowolona. Wyjazd miał być na rok góra dwa a są tam już chyba z 7 ;) No dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja i ja tez podjelam decyzje zeby jechac i dorobic. Czekam tylko jeszcze na karty z dokumencikcompl i bookuje bilet :) Mysle, ze warto zaryzykowac, bo moja obecna praca chociaz jest fajna to na niewiele mi z niej wystarcza a meczy mnie juz zycie od 1 do 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×