Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćxoxox

Szkoła po gimnazjum

Polecane posty

Gość gośćxoxox

Cześć,jestem w 3 gimnazjum i kompletnie nie mam pojęcia co zrobić... Za niedługo zresztą stanę przed wyborem nowej szkoły i chciałbym iść do liceum.Bardzo lubię historię ,wos ,dobrze idzie mi też chemia i język polski. Jestem za to kiepski w przedmiotach typowo ścisłych :matma i fizyka,chociaż nie idzie mi z nich najgorzej ale nie lubię ich i ciężko mi się ich uczy.Mam problem bo nie chciałbym trafić do klasy humanistycznej,czy coś w tym rodzaju.Wiem że teraz takie osoby które uczą się właśnie w tym kierunku (studia itd. ) mają problem ze znalezieniem konkretnej pracy.Nie chce też iść na mat fiz czy biol Chem,bo wiem że sobie po prostu mogę nie poradzić,tzn łatwo umiem przystosować się do przedmiotów typu matma ,ogarnąć temat i wykuc na 3 lub 4,ale bardzo nie lubię się tego uczyc,męczy mnie to bardzo.Naprawde chciałbym rozszerzać historię,z wosem ale te rozszerzenia są najczęściej na kierunkach humanistycznych. Czy wybrać już tego humana,czy może iść na kierunek bardziej ścisły? Co do planów na przyszłość to nie mam pojęcia jaki zawód byłby dla mnie dobry,myślałem o architekturze bo bardzo dobrze rysuje ,szkicuje i te sprawy,ale to chyba jest związane ze ścisłym przedmiotami? Jeśli chodzi o naukę to idzie mi dobrze,zazwyczaj mam 4 i 5 czasem trafia się 3 na swiadectwie. Proszę o jakąś radę,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×