Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

ta dorotka

Polecane posty

campari przeciez to pustistan niewazne co mowia byle mowili wulgaryzm prywitywizm infantylnows wulgarnosc etc etc jaki kraj taka "gwiazda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladzie 45 latki choc ma 28 paluszkach jak serdelkach lichych wlosach warach z silikonem licowkach stylu ulicznicy i szambie jakie wylewa sie z ust przy kazdej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dajcie spokój, bo zaraz ktoś napisze, że jesteśmy zazdrosne, dlatego tak brzydko o niej piszemy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś mi się nie chce wierzyć że doda darła się do tej jarosińskiej żeby zdechła na białaczkę jakieś to z deko naciągane chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mnie się wydaje, że to jest taka wiejska dziewuszka z kompleksami, która sądzi, że skoro sobie cycki zrobiła, to już rządzi. Ja bym jej dobrego logopedę poradziła, bo okropnie sepleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oipiopi
prowokacja,Pani J chyba reklamy brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logopeda psycholog psychiatra chirurg i kilku innych specjalistow ci wymienieni to ci najwazniejsi mnie brak slowa na ta osobe ale coz ludzi z ogromnym talentem ale bez znajomosci sie blokuje a taki pustak zakrecil sie odpowiednio wykorzystal pare osob i juz voila :( smutne to sopadam do domu robic kuraka w sosie imbirowo-cytrynowym z makaronem sojowym i ostrym sosem chili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×