Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W zasadzie nie wiem dlaczego tak się stało.

Polecane posty

Gość gość

W zasadzie nie wiem dlaczego tak się stało. Najśmieszniejsze, że wszystko zaczęło się zupełnie spontanicznie, można by rzec - przypadkowo. Nikt niczego nie planował. Któraś rzuciła pomysł, głupi pomysł, nie przeczę, i dziś nawet nie wiadomo kto dokładnie rzucił ten pomysł. Jedne mówią, że Iwona. Iwona z kolei zaprzecza i utrzymuje, że tylko powtarzała jak inne. Ja sama kilkakrotnie starałam się przypomnieć sobie jak to właściwie z tym było ale cały wysiłek myślowy przypomina układanie puzzli z postrzępionych skrawków wspomnień, z rozsypanych okruchów pamięci. Nie byłam pijana, a mimo to niewiele pamiętam. Jakby ktoś amputował mi część życia z soboty na niedzielę między godziną 22, a trzecią rano. Wiem, że byłam na imprezie, w zasadzie na mini parapetówie, bo koleżanka właśnie wynajęła nowe lokum po tym jak poprzednia właścicielka u której mieszkała wywaliła ją z dnia na dzień za notoryczne palenie w pokoju i łazience, chociaż tysiąc razy powtarzała, że w mieszkaniu palić kurfa nie-mo-żna! Zresztą nieważne. To ma takie samo znaczenie jak annunaki na planecie Nibiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×