Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the best man for a job

wlamanie na kompa i obrazliwe komentarze na nk!!

Polecane posty

co zrobic? moja siostra ma niefarta, spotykala sie z gosciem i w koncu on z nia zerwal ale ona juz nie chce do niego wrocic. dlatego teraz probuje ja przedstawic jak najgorzej piszac obrazliwe komentarze na nk. siostra ma zablokowany dostep do nk. co ma zrobic? pojc na policje? czy to cos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napisać do modków czy kogoś tam na N-K i przedstawić jaka jest sytuacja.Przez niego jej zablokowali dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on znal jej haslo, zalogowal sie, popisal glupoty w jej opisach na profilu i zmienil haslo/login. napisala do modkow ale zajmie im co najmniej 48 h zeby zdjac jej konto. nie ma gwarancji ze ten koles nie zalozy kolejnego :-( kazalam jej isc na policje ale ona nie chce denerwowac rodzicow. nosz kurna mac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,niewesoło,oj nie :( Na Policję poszłabym,gdyby to mnie dotyczyło. rodzice nie muszą o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdagfasdfgasdfsadf
niech napisze do modków i poprosi o informacje jak udowodnić że to nie jej konto, pewnie coś w stylu skan dokumentu tożsamości będzie potrzebne żeby szybko załatwić sprawę. niedawno za nieskasowanie konta na nk pewna pani miała zasądzone odszkodowanie od nich, chyba 5 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się się skłaniała jednak do wizyty na Policji.Jeśli popisał głupoty,które jej uwłaczają,to popełnił przestępstwo.Art.212 KK mówi na temat zniesławienia.Poza tym to włamanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim. tylko jak ma udowodnic ze to nie ona, skoro te opisy sa w dziale: o sobie i czym sie zajmuje? generalnie napisal ze jest falszywa itp i lubi skoki w bok. potem opisal jej znajomego, z ktorym czasem sie spotyka (ale nie sa jeszcze para) jako glupiego wsioka bez kasy i szkoly, co zreszta nie jest prawda bo jej ex to tak naprawde przy nim blado wyglada. oczywiscie kazdy czytajacy ktory ma odrobine oleju w glowie domysli sie ze to nie ona jest autorka tych wpisow, zreszta ja tez dodalam juz jej komentarz ze miala wlamanie na kompa. ale nie wiem czy mozna to ot tak udowodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie logowal z kafeiki to i
tak góffno mu zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejbirdus
Ja uważam , że poprosić gwiazdora o nowego chłopaka konto na nk , znajomych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×