Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspomnienia 18stki

Polecane posty

Gość gość

Oglądałam dzisiaj M jak Miłość! I tak sobie wspomniałam moją 18stlę z prze 22 lat! Mając ponad 17 lat przypadł mi do gustu pewien facet starszy o 11 .Bardzo szybko się w im zakochała. Zauważyłam że ja też przypadłam mu do gustu. Często spoglądaliśmy z uśmiechem pod nosem na siebie. Czekałam aż zrobi pierwszy krok i zagada do mnie. Niestety jego reakcji nie było. Było mi z tego powodu przykro i smutno. Kochałam go i bardzo liczyłam na jego reakcje na moje uśmiechy. Straciłam już nadzieję kiedy to przyszedł dzień mojej 18stki którą wyprawiałam na Dyskotece. Zaprosiłam koleżanki kolegów ale jakoś nie byłam zbytnio szczęśliwa. Kiedy to nagle stało się coś Co zupełnie odmieniło ten dzień!! Pojawił się On facet którego tak pokochałam. Prezenter dyskoteki złożył mi życzenia wraz z Niespodzianką!! Puścił samą muzykę piosenki Aisza!! Z tym wyjątkiem że zamiast Aisza użył mojego imienia Klaudia!! Wykonawcą piosenki był on wraz z gitarą śpiewał tylko dla mnie na oczach wszystkich uczestników. Oniemiałam z zachwytu łży szczęścia pojawiły się w moich oczach. Podszedł klęknoł na kolana i wręczył mi złoty pierścionek oświadczając się. Dodam jeszcze że zanim oświadczył się pisał wcześniej do mnie listy z wierszami anonimowe. Wiedziałam i czułam że to on jest tajemniczym autorem listów. Trwało to 6 miesięcy. Aż w końcu zdobył się na odwagę by się ujawnić i to w tak niesamowity sposób. Dzisiaj jestem szczęśliwą żoną i matką 2ki córek!! Może i wy opowiecie swoje szczęśliwe dni czy 18stki??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa historia wyznania miłości!! Można powiedzieć z nutką romantyzmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×