Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hunter street

Zapraszam na blog:myślone lub prawdziwe historie o pampersach oraz pieluch happy

Polecane posty

Gość Hunter street

Zapraszam wszystkich chłopców w wieku 12-16 do nowego tematu pieluch dla dorosłych tylko już nie ,, pieluchy dla dorosłych" tylko o o nowej nazwie pt. ,, zmyślone lub prawdziwe historie o pampersach oraz pieluch happy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chłopakiem i noszę pampersy przez dziadka to było tak oglondam z dziadkiem mecz i muwie na piłkarza pieluchomen A dziadek powiedział że i dzie do sklepu wraca z takim pieluch i mi jedno zakładam i muwi Ty teraz jesteś pieluchomen muwi że mam je nosić byłem u niego przez tydzień i nosiłem je i teraz nie czuje kiedy sikan mama po mnie przyjechała i dziadek do niej gadał że znikam w majtki i kupił mi pieluchy i że ma iść do lekarza byliśmy i muszę nosić pampersy 24h nawet w szkole i wszyscy się śmiejom raz na polskim zrobiłam 2 kupę i śiku tak śmierdziało panie mnie wzięła do wc i kazała pokazać pampersa A ja zdziwiony że ona wie ściongam spodnie ona do mnie to wiele tego i miałem iść do klasy kazdy się śmiał 4 dni pużniej do samo i wzięła mnie do wc ścionga spodnie pampersa i zakłada nowego A starego wyrzuca i znowu się śmiali w poniedziałek 2 chłopaków w wc mnie wzięło ściongneła spodnie do pampersa wysłali biały proszek na szczęście pampersy był suchy A potem włożyli mi tam kupę trzymali mnie i ja nie mogłem nic zrobić znowu na lekcji śmierdzi panie mnie bierze przebiera i dzwoni po rodziców nie wiem o czym gadali ale byliśmy znowu u lekarza i teraz mam wychodzić z klasy jak coś się takiego stanie ja wychodzę bo sikłem przebieram A te chłopaki na grywajom to i muwie że wyślij to każdemu chyba że będę przez 3 dni nie zdejmiwał pampersa 2 dzień wali i to jak ja nie wychodzę z klasy 3 ściongam go oni znowu i kazom mi nosić teraz kupę w pampersy w szkole do końca lekcji co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×