Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam problem z znalezieniem książki w wersji elektronicznej Adele Faber "Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły" pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infusion asus
saleminka, tępaku nasz forumowy, nie udawaj, ze potrafisz czytac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
saleminka, widac szukac nie potrafisz-jak znalazlam w formacie .doc w 5 sekund:D ale ci nie wkleje linka bo cie nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna........
To idz do sklepu , proste..... i co mądralo masz problemy wychowawcze idealna mamuisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep nie znasz mnie wiec jak mozesz mnie darzyc jakakolwiek sympatia ? hehe wszedzie gdzie suzkalam jest tylko max 34 strony wiec jak myslisz ze znalazles/as na chomiku to nie wymadrzaj sie i nie szczyc,bo tez znalazłam pelno tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best quality
o jak milo:O cala prymitywna saleminka:O powinni ci prostaczko dziecko odebrac bo niezla patologie wychowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna........
spadaj flądro! akurat nikt Cię tu nie lubi jak widac,hahha jestes głupia i zawsze walisz głupie komentarze, wszystko prześmiewasz wiec.... nic Tobie po tej książce, bo to dla ludzi którzy umieją zastosowac metodę -nie wprost. A ty jestes tak głupia i bez ogłady, ze nie pojmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
ciebie nie znam, na szczescie, ale znam twoje chamskie teksty, bluzgi i wyzwiska nie wstyd ci kobieto? matka jestes, moze ogarnij sie nieco i przestan kompromitowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue two
o zesz, strzeliłabym z checia w tą pustą gębe tej wiesniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×