Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak energi zyciowej jak ja podladowac

Polecane posty

Gość gość

Od 2 tyg. tak sie czuje.Nic mi sie niechce, moglabym cale dnie przespac.czuje sie słaba fizycznie.Moze jakies siplementy pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej osoba przeciwnej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. Albo to przez pogodę albo ktoś ze mnie wyzera energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auttttttorka
jak mam wolne to nic caly dzien nie robie.Wzlewie sterta garow. Nawet obiadu nie robilam.Zawoze rano na 8 dziecko do szkoly wracam i spie do 14.dziecko samo wraca ok 15.Teraz siedze i czuje sie przymulona.Polozylam bym sie spac.Ostatnio bylo 1 dzien slonecznie odrazu inaczej sie czulam.Pelna zycia energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadajcie sobie tarczycę,przy niedoczynności ciągle chce się spać i na nic nie ma się siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody kochanek potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa lekkie stany depresyjne. Trzeba sobie podniesc poziom dopaminy i serotoniny. Banany, chilli, galkia muszkatalowa w diecie, duzo ruchu jesli tylko wychodzi slonce, jasne swiatlo w pokoju i jak najwiecej tego swiatla, dziurawiec do picia (dzialanie po jakichs 2 tygodniach ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mnie mój mąż całą energię życiową wysysa mam już dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze myślałam, że dziurawiec jest na woreczek. Trzeba przy nim uważać ze słońcem, ale o tej porze roku to pewnie bez znaczenia. Ja mam nadczynność tarczycy i tez mi się nic nie chce. Ale może to takie wytłumaczenie dla lenistwa. ;) Myślę, ze może faktycznie warto zrobić sobie morfologie i tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis od rana piekny dzien.sloneczko swieci i czuje sie odrazu lepiej.Chce mi sie zyc.Na 8 zaprowadzilam dziecko do szkoły odrazu poszlam na zakupy.Zrobilam oplaty. psychicznie i fizycznie lepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zmuś sie do posprzatania domu- mi mocna kawa pomaga. 2. Zjedz 3 tabletki witaminy c raz dziennie. 3. pij duzo kompotu bez cukru, wody, herbaty owocowej-3 litry- taki kompot teraz robię, że jabłko, gruszkę czy pigwę po prostu zalewam wrzątkiem. 4. nie jedz czekolad ani cięzkiego mięsa. 5. Ustal sobie plan dnia i trzymaj się go. to sa podstawowe rady co mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami najzwyczajniej w świecie to może być anemia, moja córka tak miała, ale lekarz bardzo szybko jej pomógł i kazał stosować dicofer junior, Ala szybko wróciła wśród żywych, nie lekceważmy takich objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×