Odpowiedz na ten temat

co na prezent dla noworodka??

 • gość 2017.12.11 [19:13]
  pewnie, że tak praktyczne prezenty zawsze się sprawdzą. Moim zdaniem można kupić jakaś fajną czapeczkę, buciki, czy kocyk na pewno się przyda. Na stronie sklepu dear eco widziałam sporo bardzo fajnych rzeczy z wysokiej jakości bawełny. Myślę, że to byłby bardzo fajny prezent.
 • Zuzaa2 2017.12.28 [21:29]
  Również jestem za praktycznymi prezentami- czyi jakiś kocyk, pościel, śpiworek. Sklep Sleepee ma fajną ofertę na takie dziecięcy akcesoria- ja sama tam wiele kupiłam dla swojego maluszkaoczko.gif
 • gość 2018.10.05 [12:06]
  Bierz wszystko dla dziecko z https://lionelo.com/ , bo masz w razie czego serwis, a gwarancja jest z reguły na pięć lat. Nie robią z niczym problemów. Raz mi coś tam z fotelika wypadło przy intensywnym użytkowaniu i rozpatrzyli pozytywnie, więc obsługa klienta na wysokim poziomie.
 • gość 2018.10.05 [12:19]
  Skonsultować z młodymi rodzicami. Można ogólnie "co by się wam przydało" a można szczególnie "myślałam, żeby kupić wam kocyk / butelki / lusterko do samochodu / zabawkę przyda się?" - to da sygnał o jakim przedziale cenowym mówimy. Jeśli jesteście w zbyt dalekiej relacji, żeby zadać takie pytanie to nie odwiedzać noworodka. Serio, nie potrzeba tam waszego zestawu bakterii.

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...