Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o ataku na dziennikarke

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio jest glosno o tym wydarzeniu. Jak sie odniesiecie do tego? Nie jestem ani propeowska ani propisowska (chociaz na chwile obecna wolalabym pis niz po), ale bylam w szoku, gdy uslyszalam, jak ten facet odzywal sie do tej dziennikarki, ktora przeciez nic zlego ani nie zrobila, ani nie powiedziala. Gdy ogladam te wszystkie demonstracje, to az mi sie wierzyc nie chce, ze tak odnosi sie Polak do Polaka i zaczynam przekonywac sie do wersji, ze jednak ci ludzie musza byc oplacani przez totalna opozycje, by siac ferment w panstwie. Serio. Im bardziej opozycja szumi i kloci sie, tym mniejszy szacunek mam do nich. Nawet pis tak sie nie zachowywal, gdy stracil poprzednim razem wladze. A Wy co myslicie o tym wydarzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wyraznie powiedziala, ze nie powie, bo boi sie o swoja rodzine. Informator to nie jakis byle dresik spod hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego nie powie? Mozesz wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że w Polsce żyją w zasadzie 2 narody: - konserwatywny, propisowski, socjalistyczny - liberalny - ludzie, którzy chcą pracować i nie chcą, żeby rząd im przeszkadzał. (PO, Nowoczesna). Ataki na dziennikarkę to wynik działania rządu, który dąży do antagonizowania obu tych grup. Niestety także PO i Nowoczesna reagują na te prymitywne zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że dobrze jej powiedział. To dziadowskie, pissowskie niby dziennikarstwo rozpełzlo się jak wszy podczas wojny. Ich nachalność i bezczelność tylko wkurza. Obejrzyj inną TV, a nie TVpiss, to zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09- prawdziwy liberał, ktoś radzący sobie dobrze w życiu nie głosuje na pewno na pajaców z po czy nowoczesnej. Śmieszne jest władanie ludziom do głowy, że wykształceni, świadomi, dobrze zarabiający, otwarci ludzie są wyborcami bandy postawuesiarskiej. A co do zachowania tego prostaka- chamstwo i żenada, zwykłe bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiem się gdy zobaczę i usłyszę jak zachowują się zwolennicy obecnego rządu podczas jakiś demonstracji. ;) hahaha o tym TVP woli nigdy nie wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×