Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona

czy palicie papierosy?

Polecane posty

jestem młodą matką, syn ma rok. przed ciążą rzadko paliłam, w ciąży w ogóle i w okresie karmienia piersią (10 miesięcy) też w ogóle, a teraz zaczęlam palić dość sporo, nie wiem czemu, po prostu jest to dla mnie takie odreagowanieciężkiego dnia itp. Uwielbiam wieczorem jak dziecko zaśnie siąść na balkon i zapalić paieroska z kieliszkiem wina, to jest dla mnie najprzyjemniejszy moment dnia... czy jest ze mna już coś nie tak? :( ma ktoś podobnie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co chodzi boso
kieliszek wina tak, piwko tak ale papierosom stanowczo mówie nie. paliłam przed ciążą. w ciąży wogóle, w trakcie karmienia (1 rok karmiłam) też nie. a później jak skończyłam karmić owszem ciągnęło mnie ale powiedziałam sobie stanowcze NIE. -szkoda zdrowia -szkoda pieniędzy -nawet paląc na balkonie narażasz dziecko a bierne palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopniowoprzyk
ja pale :) W ciazy nie palilam jednak przed tak:) Pale na ogrodzie wiec dziecku nie szkodzi:) Ale dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam sama nie wiem po co... może żeby sie trochę podbudować że nie ja jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajshkeisk
moja mama wiek 52 lata,pali odkad miala 17 lat,teraz ma chore serce,problemy z cisnieniem,cukrzyce,zelaki,cholesterol ...marzy o tym zeby rzucic palenie ale niestety juz nie da rady :( jesli nie jest Ci szkoda Twojego zdrowia to pal smialo ...tak wygladaja pluca palacza http://www.youtube.com/watch?v=M5GKGgXPlwQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Piwko czy winko w ogrodku wieczorkiem - tak, to jest to!! i strrrasznie mi tego brakuje (jestem w 36 tc...), ale papierosow nie lubie. Nigdy nie palilam (nie liczac sporadycznego popalania z czasow liceum w celu towarzyskim :) ) i raczej nie zamierzam zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed ciaza palila,
pierwsze 2 msce ciazy tez. poznije nie moglam poprostu odzucilo mnie. ostatnie dwa miesiace ciazy- znowu ta ochota na papiersoka i podpalanie raz na jakis czas. karmilam 3 tyg. przez ten czas zapalilam moze 2-3 razy. odstawilam piers i pale do dzisiaj. nie wyobrazam sobie rozpoczac dnia bez fajki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvfgbnhjmk,
Nie palę i nigdy nie paliłam nałogowo choć wiem jak papieros smakuje ;) Ale winko lub piwko wieczorem, na werandzie czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×