Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to możliwe żeby 3,5 tygodniowe dziecko usmiechalo się świadomie

Polecane posty

Gość gość

No dziś cztery razy trzymając synka na rękach, o roznych porach patrzył wprost na mnie i szeroko się uśmiechał. Wcześniej były uśmiechy ale ewidentnie nieświadome a dziś było i innaczej. To było takie piękne. Chcialabym by to były prawdziwe uśmiechy ale nie wiem czy to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm sama nie wiem teoretycznie jeszcze za wcześnie,ale kto tam wie co sobie dzieci myślą; ). Moja ma teraz 3 miesiace i śmieje się czasem w głos jak robie do niej miny i tez nie wiem jak to możliwe, że już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Pewnie sobie jakos ulzyl np. pierdnal. No niestety, ale taka jest rzeczywistosc. Na szczery usmiech trzeba jeszcze chwilke zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz 2- tygodniowe usmiechaja sie swiadomie. To znaczy, ze ma kontakt z matka. Sa tak "zaprojektowane", zeby kontakt byl jak najszybszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że nie autyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci najczęściej naśladują nieświadomie miny, jakie się do nich robi. Gdybyś patrzyła groźnie albo smutno, to dziecko prawdopodobnie robiłoby groźną albo smutną minę. One są tak "zaprojektowane", żeby "uwodzić" dorosłych właśnie bezradnością, gestami i minami. Niemowlęta zwykle nie są zbyt urodziwe, ale za to pełne wdzięku i czaru i dlatego sprawiają wrażenie cudnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni gosciu masz racje:) A ty debilu od autyzmu nie masz zielonego pojecia o tej chorobie! Pierwsze objawy autyzmu to brak kontaktu a nie usmiech. Jak mozesz pisac takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze usmiechnelo sie np na dzwiek twojego glosu, czy zapach mamy, albo sama twoja obecnosc moim zdaniem juz moze :) zeby rozsmieszyc i swiadomie sie do czegos cieszylo to jeszcze ma czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O a co w tym dziwnego? świadomie beczy to i świadomie się śmieje. zaraz będą tematy: czy to możliwe że ileś tam tygodniowe dziecko oddycha w równych odstępach? czy to nie za szybko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię ci, autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie powie ze nie moze bo chyba wiem co widzialam.. Moja coreczka dzien po porodzie jak tylko sie odezwalam do niej 'halo' zeby wybudzic do karmienia to szeroki usmiech i powtarzalam tak kilka razy i za kazdym razem sie usmiechala typowo reagowala na moj glos. Z synkiem to samo bylo.. przyszla polozna 2 tyg po porodzie a on sie do niej usmiechal i patrzal za nia jak przechodzila obok i ona sama mowila ze to wyglada na swiadome i sama jest w szoku ze taki ma kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez to wyglada na autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się lecz z tego autyzmu a nie ciągle powtarzaj że go masz, trolu. Myślę że to możliwe że to świadomy uśmiech ale tak czy siak za miesiąc będziesz mieć pewność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to stare dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już o reinkarnacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy objaw autyzmu, 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko tak maleńkie nie rozpoznaje wzrokiem osób. To odr****** nie świadomy uśmiech. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci oboje swiadomie sie usmiechneli w dzien skonczenia 5 tygodni. Otworzyli oczy, popatrzyli na mnie i lekko sie usmiechneli, tak ze nie bylam pewna czy to to, ale jednak. U syna juz mi sie zatarlo, ale u corki mam jeszcze ta scene przed oczami:) wczesniej malo prawdopodobne. Takie dzieci usmiechaja sie przez sen, jak slysza mame, do cycka, ale to jest taki grymas, odruch. Bardzo slodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×