Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego szufladkujecie dzieci ze wzgledu na plec

Polecane posty

Gość gość

juz ktorys raz z rzedu czytam DZIEWCZYNKA ZOSTANIE PRZY MAMIE/PRZY RODZICACH a syn pojdzie do zony -czytaj bedzie wolny i bedzie zyl swoim zyciem szczerze jak czytam o tym ze corcia ma zostac przy mamie to troche ciarki mnie przechodza , przed oczami staje i obraz dziewczynki ktora od malego jest wychowana aby pracowac przy matce w domu , taka mloda zalekniona kobieta w sweterku i spodnicy do pollydki w grubych okularach z ewentualnie ksiazka pod pacha , biegnaca szybko do domu, do mamy , taka bojaca sie wlasnego cienia , bez przyjaciol , bez faceta , bez seksu mam corke 22 letnia , uczy sie, pracuje w szpitalu ma tam praktyki , lekarzem jeszcze nie jest mieszka z chlopakiem 100km od domu rodzinnego ( nie zostala przy mnie , SZOK) ma wlasne zycie , przeciez to taki sam czlowiek jak syn , tez ma prawo zyc wlasnym zyciem a nie przy mamie w tygodniu tak sie ze soba nie kontaktujemy bo obydwie pracujemy ale w weekend potrafimy pol dnia na skypie przesiedziec bo corka nie przyjezdza co weekend do domu , ma swoje zycie zwoje sprawy , swoich znajomych nigdy nie oczekiwalam zeby zostala przy rodzicach , przy mamie . dodam na koniec ze ja sama mieszkam 1300 km od mamy i jak moja mama zyla i pracowala to sie czasami rok nie widzialysmy a moj brat do smierci mamy z nia mieszkal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty to wzięłaś? Bo jak bumcyckcyk pierwszy raz w życiu coś takiego słyszę/czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to widzial autorko corka bedzie w domu i bedzie miala pomoc rodzicow a od syna wymaga sie samodzielnosci i zostanie wywalony z domu bez pomocy. Akurat kobiety maja latwiej. Co do pracy w domu to nie przesadzajmy. Pralka, odkurzacz, zmywarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczytaj sobie tematy o corkach i synach koronny argument za posiadaniem corki jest ze corka zostanie przy matce a syn pojdzie do zony, lub ze corka sie zajmie rodzicami na starosc a syn nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale po co mam czytać jakąś fantasy, skoro w życiu widzę co innego albo co najmniej po równo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widac bardzo duzo kafeterianek ma taka fantazje , mam nadzieje ze swoje fantazje nie wcielaja w zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja to widzę w odwrotna stronę -w większości przypadków w mojej wiosce to syn zostaje w domu i potem się oczekuje ze to synowa będzie robić kolo teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez widze, ze w zyciu jest inaczej niz jak tu opisane. Znam co najmniej 4 przyladji z najblizszej rodziny, gdzie to syn zostal z rodzicami. Rowniez moj tata wybudowal do na dzialce obok swoich rodzicow i pomaga im na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy nie od płci a od miejsca zamieszkania. Jak ktoś urodził się w mieście wojewódzkim to nie ma potrzeby uciekać jak najdalej, zostaje przeważnie w miejscowości rodzinnej- bo jest praca, są uczelnie, rodzice blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że urodzenie córki to tragedia i wstyd. Wolałabym w ogóle nie mieć dzieci, albo mieć chorych synów niż urodzić córkę. Małe dziewczynki są po prostu obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie chciałam urodzić dziewczynki. Na szczęście mam dwóch synów. Mąż marzy o chłopcu :) Ma dwóch :) No ale chorego dziecka to bym nie chciała mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety same sie szufladukuja.W jakims temacie na glownej szczyca sie ze nie pracuja i bogaci mezowie ich utrzymuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×