Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soldierwoman

Druga krecha, zdjcie

Polecane posty

Spóźniona miesiaczka 2 dni, rano zrobiłam test i poszłam ogarniać sie do pracy, przypomniałam sobie po 15 minutach ze zrobiłam test i zostawilam, poszłam sprawdzić a tam druga blada kreska. Dodałabym zdjęcie ale nie wiem jak. Już wiem : http://a64.tinypic.com/1z1wd4j.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i? co pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć na fotosik a tu daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ciąża. Po czasie owszem wychodzą ale tylko cienie. Napewno nie takie grube :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym aczkolwiek chyba nie będę sie nastawiać... brzuszek pobolewa mnie jak na miesiączkę. Specjalnie sie nie staramy, ale nie uważamy, i w tym cyklu jest baaardzo duże prawdopodobieństwo. Kupie ze dwa testy i zrobię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze ciaza i to bez watpienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża jak byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest druga kreska to jest ciąża. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję, ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... mam nadzieje ze macie racje:) bo martwię sie ze przez te 15-20 minut opóźnienia test moze być sfałszowany. Brzuch mnie pobolewa jak na okres, a piersi delikatnie pełniejsze jak przed miesiaczka i bolą od góry Ii wew. Strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje jestes w ciąży:) narazie kreska jest słaba bo ciąża jest jeszcze wczesna za pare dni powtorz test powinny być juz dwie grube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża. Test pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak byłam w ciąży tez miałam wątpliwości , bo brzuch bolał mocno jak na okres i piersi były pełne i wrażliwe, ale się okazało że był synuś już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim Zdaniem ciąża na stówkę. W ulotkach testów jest najszczęściej napisane, ze druga kreska pojawiająca sie po 30 minutach jest nieważna.. Akurat nie patrzyłaś na test Ciagle, ale mysle, ze druga wyszła zaraz za pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąza na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam druga kreske ledwo widoczna, u Ciebie ta kreske dobrze widac. Dzis ma juz 10 miesiecy :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie dla pewności z krwi HCG, do tego badania nie musisz byc na czczo. Koszt ok. 40-60 zł(zależy od lab).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, test wskazuje ciążę, w pierwszych tygodniach możesz czuć się jak przy miesiączce, ból brzucha itp... jeśli bóle byłyby bardzo silne to podejdź do gina, może zdecydować dać Ci duphaston na wszelki wypadek. Napewno nie zaszkodzi. Ja tak miałam w trzech ciążach. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża na 200% Zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nue kumam.jak pisza tu niektore ze kresja jezt slaba..jest b.mocna ale wydaje mi sie ze 50 na 50 bo wynik.byl.odczytany zapozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam tak samo,i tez nie od razu Gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czekajcie... Autorka nie napisała, ze gapiła sie w test i po 15 Minutach dopiero kreska druga wypłynęła, Tylko, ze położyła test, Zapomniala o nim na chwile i dopiero po kwadransie spojrzała - wiec kreska jak najbardziej mogła sie pojawić o czasie. Ja robiłam rożne testy i zawsze jest to samo - ze wynik po 30 min jest nieważny - tj kreska, ktora pojawi sie po 30 min od wykonania to wynik fałszywy, przynajmniej ja tak To rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje ciaży. To że spojrzałaś po 15 minutach nie ma znaczenia, bo kreska jest na tyle gruba że wyszla napewno w tych regulaminowych 5 minutach. Nawet zaloze się, że byla praktycznie natychmiast. Co innego cień cienia, ale tutsj gruba I wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×