Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twopeaches

Dziecko - Czy o dzidziusia można starać się w ten sposób? Tylko dla kobiet.

Polecane posty

Gość Twopeaches

Paniom które próbują zajść w ciąże proponuję skorzystać z wakacji. Podczas wakacji dużo łatwiej zajść w ciążę bo kobieca natura już jest taka, by zapewniły największe zróżnicowanie genów, i natura im pomaga w tym bardzo. Tak romans może dać upragnione dziecko, nie chwalę tego, nie mówię że to dobre. Kobieta sama powinna zdecydować czy dzidziuś jest dla niej najważniejszy. Raczej zalecam dyskrecję w tej kwestii niż stowarzyszenie młodzieńczych gorących serc. Jestem zwolennikiem naturalnych metod. Myślę, że to dobra koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cippppunnnia
czyzby znalazł się dawca plemników, uważaj, bo najgorzej jak nie będziesz mógł później wszystkich dzieci poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zmysłowy
aleś kurna wymyślił!!!! zajebisty jesteś chłopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawco jeden
Ja mimo wszystko wolę się o dziecko postarać z mężem, jak się nie uda to trudno, ale dziecka obcego męzczyzny wychowywać na pewno nie będę. Mój mąż to wymarzony materiał genetyczny, aż szkoda by było tego nie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twopeaches
Proszę nie sugerować, ja raczej się nie deklaruję, proszę znaleźć kogoś innego do tych szczytnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twopeaches
Choć nie myślałem o tym wcześniej, teraz zastanawiam się nad tym, dobry materiał genetyczny. Póki co biorę udział w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a potem kobieta bedzie sie zastanawiac, ktory z tych zmyslowych posiadaczy zrożnicowanych genow jest ojcem jej dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamaaaa
Kobieta, która świadomie i odpowiedzialnie podejmuje decyzje o dziecku napewno będzie szukać nie tylko dobrego materiału genetycznego ale przede wszystkim odpowiedzialnego ojca dla swojej pociechy. Uważam, że romans to zupełnie nie trafiony pomysł, kojarzy się z czymś krótkim i ulotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja nie ryzykowałabym przy obecnym poziomie genetyki ustalenie ojcostwa to kwestia kilkuset złoty chyba, że kobieta potrzebuje kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądek
Obawiam się, że nie będzie łatwo znaleźć takiego chętnego, bo ci chętni faceci nie wypłaciliby się na alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×