Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość La bella

Gdzie rodzić w Warszawie? polećcie dobrego lekarza

Polecane posty

Gość La bella

Witam, jestem w 2 miesiącu ciąży, nie mam dobrego lekarza, proszę o jakieś sugestie, do kogo najlepiej się udać. ze swojego ginekologa nie jestem zadowolona. chciałabym dobrego odpowiedzialnego lekarza, który dodatkowo pracuje w którymś ze szpitali, tak abym w czasie porodu czuła się też pod opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Sarnowska
polecam jest super specjalistą i odynatorem w praskim może szpital mało fajny ale fachowiec z Niej doskonały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La bella
dzięki, mogłabyś podać jakieś namiary? czy przyjmuje państwowo, czy tez prywatnie i ile taka przyjemność kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Sarnowska
prywatnie i państwowo ale namiarów niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La bella
nie szkodzi :) a czy któraś z Was zna godnego polecenia lekarza z okolic Woli, Bemowa, Centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
Podobno dobry jest dr. Dariusz Świerczewski, pracuje prywatnie i w Szpitalu Bielańskim. Niestety nie znam jego prywatnych namiarów. Sama też wlaśnie poważnie się zastanawiam nad zmianą lekarza i chyba wybiorę sie do niego, jak znajdę namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La bella
koniecznie trzeba znaleźć odpowiedniego lekarza, najlepiej pracującego w szpitalu, w którym tez będziemy rodzić. mam przykre doświadczenia z pierwszym porodem, byłam zdana sama na siebie, poród trwal bardzo długo, lekarka przyszła obrazona że ją o 6 rano obudziłam, to było wszystko niepotrzebne przy tak ważnym wydarzeniu, jak przyjście Maleństwa na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
No właśnie, też mi się wydaje, że jest tyle wątpliwości i stresów w czasie ciąży, że jeszcze dodatkowa trauma przy porodzie jest kompletnie niepotrzebna. I lekarze z pewnością to wiedzą. Byłoby wprost cudownie, gdyby pamiętali o tym przy każdej pacjentce. Do cholery, w końcu oprócz pracy, to jest też powołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z MSWia
Czy nadal trwa tam remont? Czy przyjmuja porody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×