Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arletta34

guzek u 7 miesiecznej dziewczynki - pomocy

Polecane posty

jakis tydzien temu u swojej siedmiomiesięcznej coreczki wyczulam guzka w piersi, spanikowalam i pojechalam do pediatry. Zrobilysmy badanie krwi, wszystko w normie. Pediatra skierowala mnie do endokrynologa, ale zakazala podawac malej indyka, bo zawiera duzo hormonow. Moje pytanie czy ktos mial podobny problem, czy ten guzek może sam zniknąć i czy to na pewno nic poważnego??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób wszystkie badania jakie lekarze zalecą, może tłuszczak lub jakies zgrubienie, które samo sie rozejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xaxa a milas z czyms takm do czynienia? zamartwiam sie, lekarka mowila ze po odstawieniu tego indyka zniknie, a yu mija tydzien, a guzek ja byl tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietylko po indyku ale bardziej po kurczaku-ma więcej hormonów niz indyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaku slyszalam, ale o indyku dopiero teraz, poza tym kilkoro moich znajomych karmi dzieci indykiem bez zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic wiecej nie wiem na ten temat. Kiedy masz umówioną wizyte u endokrynologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien, i w zasadzie nie martwilam sie aż tak mocno bo lekarka powiedziala że zniknie do wizyty, ale nie znika, a ja znow wpadam w panikę, wiem ale nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może być tłuszczak, włókniak albo naczyniak(mój synak ma nad okiem), ale mnie skierowali od razu na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×