Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię Inga co o nim myslicie

Polecane posty

Gość gość

Czy łatwo Wam się je wymawia? - boję się, że jak nazwę tak córkę będą mówili na nią Inka :) przez złą wymowę... Czy znacie jakąś Ingę? - nie chce żeby wszystkie dzieci odwracały się na placu zabaw jak będę wołać córkę (osobiście nie znam, ani nie słyszałam nawet o żadnej) Co ogólnie sądzicie o tym imieniu? Wiadomo kwestia gustu, ale ciekawa jestem jak jest to imię odbierane przez innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie. mama mojej kolezanki miala na imie irmgarda i mowili na nia inga, strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba, ładne imię, krótkie, niewymyślne. przez całe swoje życie spotkałam jedną Ingę - dzisiaj trzydziestokilkuletnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myslalam o tym imieniu dla corki, podoba mi sie. Nigdy nie spotkałam rzadndj, pierwszy raz usłyszałam je w serialu przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem Iga,a moja siorka Ingrida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczynę o imieniu Ingrid ale jest Słowaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną mała Inge. Ladne imię tylko nikt do niej po imieniu nie wolał tylko Isia, Inia. Troche twarde imię dla małego dziecka, już lepiej Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dziewczynkę o imieniu inga ma 10 lat, ładna jak laleczka ale strasznie wredne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze krócej-IGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga właśnie mi się nie podoba :( a poza tym to na Kingę też mogą wołać ciągle Kinia tak jak na Ingę Inia... A co do tego, że imię twarde jak dla małego dziecka to przecież nie zawsze będzie małą dziewczynką, dzieci szybko rosną. Znowu imię które pasuje do małej dziewczynki tak jak np. Maja to do dorosłej kobiety już nie koniecznie, a szczególnie takiej po 40-stce. Takie właśnie są te dylematy "Imieniowe" :) I bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga już na przykład mi się nie podoba, sama nie wiem dlaczego, nie leży mi i tyle... Tylko teraz mam kolejne wątpliwości, czy ludzie nie będą mówili na moje dziecko Iga myląc z Ingą bądź twierdząc, że to skrót od Ingi? Czy nie będą się pojawiały pomyłki np. Pani w banku źle wpisze? W końcu to chyba nie jest zbyt częste imię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostrzenice, ksiąz chciał ochrzcić Kinga ale w ostatniej chwili sie poprawił. A tak poza tym w szkole czy gdziś indziej nie ma żadnego problemu. I nikt do niej nie mówi i nie mówił Iga. Często mówimy do nie Gusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_po_wakacjach
znałam kiedyś Ingę, ma teraz ponad 30 lat, nikt nie przekręcał jej imienia, bo było jedyne w swoim rodzaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną Inge...moja ciocia:)chociaż kazała po imieniu sobie właśnie mówić...złota kobieta....a imię fajne:) Co do jednej z wypowiedzi imię Irmgarda u mnie w rodzinie też jest ale zdrabniają Irma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ciocia zadowolona z imienia, bo gdyby jej się nie podobało to już by wolała żeby mówić do niej po prostu ciociu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej Kinga. Inga to pewnie po jakimś durnym serialu - chyba w Przyjaciólkach jest Inga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba :) jest na mojej liście imion dla ewentualnej przyszłej córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie.Jakies 10 lat temu trafilo na moja liste ulubionych imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kinga to nie z serialu? ;P A imię znalazłam w necie, ktoś tak chciał nazwać córkę Olga, Oksana, Natasza lub właśnie Inga, przyszła mam pytała które imię lepsze i wtedy to imię wpadło mi w oko. Tylko, że tam nikt nic nie pisał o swoich odczuciach na temat tych imion tylko wymieniali które ma wybrać. Wcześniej myślałam o zwykłej Karolince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga z serialu? Jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z M jak Miłość. Kasia Cichopek wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Zresztą gdybym miała wybierać na podstawie tego czy dane imię nosi jakiś bohater serialu to bym musiała dziecko nazwać Loża, Kurtyna albo Walizka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inga jest prześlicznym imieniem, jestem w nim zakochana. Małą Ingę można wołać, Ingusia, Ina, Inia, Inusia. A duża to poprostu Inga. Przecudne imię jak będę miała kiedyś dziewczynkę na pewno tak nazwę ;) ;) ;) CUDO CUDEŃKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaość
Masz rację.Ja swojej córce dałam tak na imię i wszyscy jesteśmy zadowoleni.Był wtedy 2000 rok , a to imię większość ludzi nadaje dopiero teraz .Nigdy nie miałam wątpliwości, że to piękne i dobre imię i się nie pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość o indze
studiowalam z Ingą. zarzekałą sie, że jest święta, udawałą taką, od facetów uciekałą jak jej ciotki. Mówiła że facet śmierdzi i za duzo miejsca w domu zajmuje a na starosc sie puscila bo bala sie byc sama jak jej ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze jest Zinga ,albo Bunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba: krótkie, ładnie brzmiące i niespotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarde i brzydkie dla dziewczynki , pasuje to tylko do dorosłej męskiej lesbijki w bojówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×