Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammaamamaa

Jak czesto chodzicie z dzieckiem do lekarza.

Polecane posty

Gość mammaamamaa

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w jakim wieku
jest dziecko. Z niemowlakami często bo było dużo szczepień i chodziłam co miesiąc zważyć dzieci. Teraz tylko wtedy jak są poważniej chore. Ostatnio byliśmy w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaamamaa
moja corka ma 10, 5 miesiaca.Ostatnim razem u lekarza bylysmy w polowie pazdziernika.Jest zdrowa , nic jej nie dolega.Wiec uznalam ze nie ma takiej potrzeby chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 4 lat to tylko na obowiązkowe szczepienia i bilansy.Teraz od września poszedł do przedszkola często choruje więc jeśli jest gorzej (nie mogę zbić gorączki) lub kończą mi się leki podawane na recepte to wtedy idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Błażejka
w październiku na szczepieniu przeciw grypie, teraz pójdę w marcu na bilans dwulatka, w międzyczasie idę z nim do okulisty. Prawie nie choruje na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMajkis
Stawiam na profilaktykę – chodzimy na badania kontrolne co pół roku. Obowiązkowo dentysta, okulista ( i tu przyznaję się do „plamy, pierwszy raz odwidziałam okulistę jak Maja miał 6 lat, okazało się, że ma wadę wzroku Teraz chodzimy do Centre de la Vision - zależy mi by jej wada się nie pogłębiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wykupic sobie pakiet medyczny np.w LuxMed. Moim zdaniem to naprawdę super rozwiązanie dla Ciebie i całej rodziny. Masz dużo przychodni, dużo lekarzy specjalistów. Spokojnie własnie znajdziesz tutaj odpowiedni pakiet dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to też jest własnie dobry wybór bo ja do LuxMed tak sie przyzwyczaiłam już od 6 lat ze nawet nie pomyslalam o tym zeby w ogóle ich zmieniac na cos innego. Druga sprawa, nie mam takiej potrzeby bo są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczepiania na bilans i przy chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem matką wcześniaka z 35 tygodnia. Nawet nie wiecie jakie to szczęście mieć donoszone dziecko i zgłaszać się na wizyty tylko na szczepienia i bilanse. Mój mały ma 13 miesięcy, 3 razy w tygodniu rehabilitacja, do tego alergolog, neurolog, okulista, chirurg, lekarz rehabilitacji, logopeda. Często gęsto praktycznie tylko w weekendy nigdzie z nim nie idę. Czasami zastanawiam się po przebudzeniu jaki dziś dzień i do jakiego lekarza dziś, bo że gdzieś muszę to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak corka mlodsza byla to chodzilismy co pol roku na kontrole, jak trzeba bylo to szczepienie, za kazdym razem witamina D, wazenie, mierzenie, wzrok, sluch i inne d**erele. Rzeczywicie z choroba bylismy chyba 3 razy : raz wysypka, raz szkarlatyna i raz bol brzucha. Ostatnio jak bylam z corka do szczepienia to dostalam ochrzan bo nie bylo nas u lekarza przez 2 lata :P ... Corka ma lat 8 i najnormalniej w swiecie nie choruje... lekkie przeziebienia leczymy sami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jesli chodzi o LuxMed, to nie zawiedziesz sie poniewaz my nie mielismy nigdy problemów z umówieniem wizyty u lekarza. Szczerze polecam jesli zastanawiasz sie teraz nad wyborem pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luxmed jest już zakorkowany niczym nfz. Umówienie się do specjalisty w godzinach popołudniowo-wieczornych z dnia na dzień graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez pierwsze 2.5 roku były tylko szczepienia, bilans i raz przeziębienie. Potem dziecko poszło do przedszkola i po 2 miesiącach się zaczęło, prawie co 2 tygodnie, oczywiście gdy tylko zbliżał się weekend. Korzystamy z dyżuru lux med, 24h na dobę dostęp do pediatry. Myślałam że przyjdzie lato to będzie lepiej a tu alergia na antybiotyk, bostonka i teraz ospa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze to jest naprawde rozsądne rozwiązanie i dobry pakiet, bo będziesz zadowolona z tego jak łatwa i szybka jest dostępnośc do poszczególnych lekarzy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspominał ktos o Szpitalu Elbląska. Dodam tylko tak na marginesie bo moze się komuś przydać , ze przy nim własnie znajduje się kawiarnia Fundacji Onko Cafe, która prowadzi spotkania dla Pacjentów i ich rodzin. Spotkania mają charakter holistyczny, czyli obejmujący zarówno poradnictwo, wykłady, warsztaty jak i grupę wsparcia. To moim zdaniem bardzo cenna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do LuxMedu to mogę zapisywać sie na wizytę lekarską. Bez najmniejszego problemu. Doskonali lekarze specjaliści. I pełna dostępność. Moim zdaniem warto jest mieć u nich pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, jesli macie małe dziecko i zastanawiacie sie nad odpowiednim pakietem to na pewno w takiej sytuacji mogę polecic Plan Opieki Medycznej MORELKA w LuxMed, który jest dla dzieci od dnia ich narodzin do ukończenia 3 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam do tego coś jeszcze- mozecie spokojnie tez korzystać z portalu pacjenta. Jest bardzo łatwy i przejrzysty wiece tak naprawde bez problemu umówicie sie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację jesli chodzi o LuxMed. Uwazam ze to dobre wyjscie poniewaz jesli chodzi o wszelką diagnostykę to jest ona wykonywana niemal od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Nie dzwonisz tylko sama wybierasz sobie odpowiedni dla Ciebie termin do lekarza. Faktycznie to duże ułatwienie i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodniej będziesz miala jak zapiszesz sie na wizyte przez portal pacjenta. Spróbuj. To naprawdę duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
To prawda, Lux Med jest moim zdecydowanym faworytem pod każdym względem o którym piszecie. Zarówno opieka, portal pacjenta jak i abonamenty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla rodzin z dziećmi polecam abonament Orzech, zawiera wszystkie udogodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Wracając jeszcze do Lux Medu, to też polecam wam korzystanie z Portalu Pacjenta. Super sprawa dla zabieganych ludzi bo wizyty można umawiać i odwoływać online. Bardzo wygodnie można też sprawdzić całą swoja historię choroby i odebrać wyniki badań. Fajnie że poszli o krok do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.... umówienie się przez portal pacjenta to mega wygoda i ja też zdecydowanie polecam takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jak zapisuje sie na wizyte to korzystam z portalu pacjenta. DLa mnie to mega dobre rozwiązanie i szybkość umawiania sie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W LuxMed macie portal pacjenta i własnie przez ten portal mozecie bez problemu zapisac sie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale mam abonament w Luxmedzie i na wizytę u okulisty termin za miesiąc, a do tego trzech lekarzy ginekologów odmówiło mi prowadzenia ciąży problematycznej. Jak potrzebujesz czegoś więcej niż standard to umywają ręce. Najlepiej bul abonament i nie przychodź wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×